Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кодиране на халогените като завиващи


musaka

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Знае ли някой как се кодират халогените като завиващи светлини. Питах един колега на лично, но той нещо ме забрави. Та ако някой знае ще се радвам ако сподели.

 

Поздрави,

Мартин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше тема тук, а съм виждал и в briskoda. Линк не мога да ти дам, защото пиша от телефон и не ми се рови :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iavkata или Pepino ще ти обяснят, ако ги попиташ! Опитай в гугъл да направиш един сърч - coding for front cornering lights... Веднага трябва да ти излезе някоя тема в Брискода.нет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илко, качи я в Сам се справих... Ще е полезно и за други колеги. Ако разбираш и немски да я преведеш! Поздрави.

 

Ако не можеш, направи един скрииншот и това е ...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.