Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Страничното огледало на Шкода фабия


Mupo88

Recommended Posts

Здравейте,

 

Сутринта на път за работа установих, че някой се е опитал да ми свали страничното огледало от страната на шофьора ( поне не е успял).

Въпроса ми е, виждам, че има 2 кръга откъм огледалото и откъм основата (държача) и 2 палчета, които по мое мнение поне трябва да влязат. Опитвах се да го сложа, но уви... Страх ме е да не го счупя, а ми казаха да използвам повече сила.

Някой ако е имал подобен проблем, би ли помогнал.

 

Благодаря :)

 

P.S Шкода Фабия 2001 година 1.9 SDI

Редактирано от Mupo88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисли, че си се отървал. Палците са 4. Два отгоре и два отдолу. Виж някой клип в ютюб. Само се натиска иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще потърся и дано излезе нещо, иначе видимо изглежда така, но не мога да го защипя :)

Благодаря все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приложи усилие. По-здраво е от колкото предполагаш, няма да се счупи. На мен ми го откраднаха веднъж и сега съм го залепил за да се счупи и да остане на място при нов опит. Застрахователя не плаща липси. Оригиналното с подгрев в ЕТ е 67лв.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.