Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със Superb 2 - електроника?


Braho

Recommended Posts

Разликата в моите "глупости" и вашите ;), е че моите мога да ги обоснова, с нещо черно на бяло! Иначе така наизуст или щото ти си имаш мнение, да, става. Можеш утре и ти да се обадиш в ЕТ София и да попиташ на колко дават смяна на верига(ако и те като тебе пак не знаят, имате колеги - пак сервизи на ВАГ, те ще ви кажат)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Braho

    14

  • b3lq7a

    10

  • skodko

    7

  • Undisputed_

    3

Най-много писали в темата

Иво, виждам че имаш специално отношение към Еуратек, но защо в тази връзка си се насочил персонално към колегата skodko?

В този форум той е един от нас и никога не се е натрапвал с мненията си, а напротив - помагал е с технически познания, които много от нас нямат.

Това, че работи в ЕТ той никога не го е изтъквал, не е парадирал и не е злоупотребявал.

Според мен той не заслужава отношението, което ти погрешно насочваш към него.

Отстрани погледнато не изглежда никак хубаво. Самият ти също трупаш негативи от такова ненужно противопоставяне.

Такова е личното ми мнение. Не искам да те обидя, знаеш, какво е отношението ми към теб. Казвам ти го като на приятел.

Помисли върху това, моля те.

:hello:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, нямам негативно мнение към Еуратек, напротив! Имам мнение на база опит със сервиза в Надежда! Ако някой има съмнения, че аз лъжа или говоря глупости - може да попита и Пепи - пак казвам, той звъня да провери за буталата(имало сервизна акция за подмяна, на някои версии на мотора) и така стана, че оттам казаха и за веригата! А дали аз съм я платил - имам фактура, дали се разтече капака на агренажната верига - пак Пепи може да потвърди фактурата ми от друг сервиз! Пепи беше и първия човек, който дойде при мен - познаваш ме, знаеш как ми е понесло, след 2300лв дадени на първия месец от покупката! Към Шкодко нямам нищо лично! Дори мисля, че трябват повече млади и адекватни момчета да работят и в София!

 

И последно - споделям част от проблемите, които съм имал с тази кола в сервиза в Надежда, не всичко!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за проблемите, но нека да пазим междуличностните си отношения. Хората са различни и възприемат различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично към него нямам! Той, до колкото знам, е читав механик - отделно е добре запознат с материята(подсказвал ми е и на мен разни работи). Тошко, не се сърди за мненията ми, имам основание да се оплаквам! И аз не искам да са такива, ама не зависи от мен. Казаното се отнася за сервиза в София. Дилърите и останалия персонал е на високо ниво и винаги са ми помагали и не са злоупотребявали с доверието ми! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Февруари месец си купих от Холандия Суперб 1,8 TSI 2010. Още до като се прибирах започна да гори масло. Проблема е от маслените сегменти, които са много тънки - 1 мм/явно рационализация на някой умник/ Произвеждали са ги 2 години и пак са започнали да им слагат нормални сегменти 2,2 мм. |Холандците се оказаха същите боклуци като нас. В Пазарджик ми смениха буталата с нови, защото опитахме да разширим за нови сегменти, но буталата са много малки и не става. Цялата какафония ми излезе 3450 лв. Иначе колата е перфектна и съм много доволен. Сега е идеална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.