Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Детайли при прехвърляне на мобилен номер


Recommended Posts

Абе не се лъжете-всички са един дол дренки. В Теленор съм от 15 години-откакто се създаде Глобул. Вярно не съм правил големи сметки, но нямам едно закъснение за тези години. Същото важи и за жена ми. И скоро отидох със сина ми да го запиша на някакъв план като нов клиент, пък и да преподпиша моят договор понеже ми изтичаше. И каква стана тя-за сина ми понеже е нов клиент  имаше промоционален пакет- за 10 лв има 1000 безплатни минути към всички оператори и 1ГБ интернет, а за мен като лоялен клиент за 15 лв -200 минути и 200МБ нет. И аз точно това им казах-махам се и другата година пак ще дойда та и за мен да има промоция. Почнаха да ми обясняват че такава била политиката на фирмата. Е то хубаво е такава, ама нали новите клиенти след една година при преподписване стават стари и ще има и за тях ебавки. Но исках да кажа че при всички е така, като поразпитах познати, които са на други оператори. Просто има създаден негласен картел, като компаниите се опитват да не си пречат една на друга и абонаментните им планове се движат в много близки параметри, да не кажа еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха... аз вчера какво разбрах... Моят кум ми каза, че му изтичали картите скоро и искал да си вземе телефон на преференциални цени при преподписването на договорите... Отива в МенТел и ги пита... при което служителката проверява и му казва "нямате право, защото имате 3 телефона взети преди 3 месеца" - тоест, някой вече е свършил работата. Гледал, като гръмнат няколко секунди... Респективно договорите са преподписани и всичко е минало, както си трябва, без той да ходи :)

 

Сега следват жалби, съд и т.н. - много се беше ядосал човека.

1. Преподписани договорите на същата тарифа, без той да ходи и без да разбере, дори.

2. Някой служител го е направил това нещо и е взел телефони на негово име - платил ги е, поне не ги е пуснал на изплащане, нали...

3. Нямало го служителя, който е направил прехвърлянето - напуснал/уволнен (не се знае). :) 

 

С две думи - уникални са.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха... аз вчера какво разбрах... Моят кум ми каза, че му изтичали картите скоро и искал да си вземе телефон на преференциални цени при преподписването на договорите... Отива в МенТел и ги пита... при което служителката проверява и му казва "нямате право, защото имате 3 телефона взети преди 3 месеца" - тоест, някой вече е свършил работата. Гледал, като гръмнат няколко секунди... Респективно договорите са преподписани и всичко е минало, както си трябва, без той да ходи :)

 

Сега следват жалби, съд и т.н. - много се беше ядосал човека.

1. Преподписани договорите на същата тарифа, без той да ходи и без да разбере, дори.

2. Някой служител го е направил това нещо и е взел телефони на негово име - платил ги е, поне не ги е пуснал на изплащане, нали...

3. Нямало го служителя, който е направил прехвърлянето - напуснал/уволнен (не се знае). :)

 

С две думи - уникални са.

 

Поздрави

 

Сит даун, лет ми тел ю ъ стори...

Оператора е Глобул, годината е 2011 или 2012, нямам спомен вече. Идва в офиса търговеца, бяхме станали сравнително близки. Разтягаме ластици, тва онова. По едно време ме пита "Мога ли да те помоля да регистрирам 12 карти на твоята фирма. Ще бъдат на минимален пакет, за 1 година. Аз ще си плащам таксите. Имам нужда от бройка за да хвана един таргет". Ние се навихме. Човека ги регистрира, плати ги първия месец. На втория изчезна, телефона му изключен, част от бюджета ни усвоен. На по късен етап се оказва, че доста негови фирма са с така регистрирани карти, а на някои от тях бюджетите не бяха само частично усвоени...

В заключение на написаното по-горе и с цел евентуална индексация в Гугъл, пиша следното:

Васил Мавров, мишленце мръсно, не съм те забравил! Моли се ако те срещна някой ден, да бъде на публично оживено място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

покрай това преподписване аз имам един такъв въпрос: всички оператори ползват някакви табчета, на които се подписваш и после подписа ти се съхранява елентронно и какво става с него един Господ знае ... та такъв подпис/картинка каква юридическа стойност има? и може ли човек изрично да изиска да положи мастиелн подпис на хартия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да бъде на публично оживено място ;)

Точно това пък е най-доброто място за такъв род срещи. Хем всеки видял каквото искал, хем повече фън.

 

Историята е доста добра, а аз никога не бих се навил - брат да ти е, ще те е-бне.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък от няколко години полазвах отстъпка,като лоялен клиент която беше прилична направена от мтел,когато бяха разбрани,добронамерени и коректни а сега решиха да ме прецакат и да я премахнат най-разочарован останах от начина,по който го направиха именно с преподписаният анекс към договор,който пише,че само го удължава с две години,а уж условията остават същите да,ама не те решили да ми премахнат отстъпката,това разбрах чак като ми дойде сметката 

вижте как действат когато преподписах чак след това я премахнаха защото вече имам договор за две години,защо не я премахнаха преди това на момента щях да се откажа защото договора беше изтекъл и щях да се откажа на момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Историята е доста добра, а аз никога не бих се навил - брат да ти е, ще те е-бне.

 

 

Нали знаеш, едно дете като му кажеш "Не пипай котлона, горещ е", докато не го пипне няма да миряса. Та питай ме сега, дали и 5 лв. ще дам на някой такъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно... Съгласен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.