Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

снимка през мантинела


Recommended Posts

Днес се случи следното:

На Сточна гара точно пред магазин за стройтелни материали сноише патрулка на която имаше схикер за камера,патрулката гледаше посока лъвов мост.Понеже беше задръстване след няколко секунди дойде цивилен човек със стройтелен материал в ръка и го сложи в патрулката и се качи.

Аз бях от другата страна на мантинелата,ако е снимала все пак може ли да снима през мантинелата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаххахаххахахаххахаха.... напоследък се появяват теми, едни такива... много интересни, едни и същи горе-долу и така малко неясни с явно-скрита загадка в тях... "Снимаха ли ме днес (за ясновидци)" - предлагам да направим един такъв раздел, моля, който може да го направи, да действа... :D И в него да се пишат такива интересни, неясни теми с интересен увод, увлекателен и към края да са с въпрос, който няма нищо общо с историята и увода :D Уникално е!

 

От тази тема на мен ми е по-интересно какво се случи с цивилния, какъв беше материала, който носеше в ръка, защо се качи, видиш ли, този цивилен в патрулката... следва продължение! Повече в следващия епизод, а сега прогноза за времето!

 

....

 

Логично погледнато - за да те снима патрулка в другото платно, дали се движиш с превишена скорост в задръстването или не, дали си с кола изобщо или пеша превишаваш скоростта в задръстване - не става ясно от историята... то тя-патрулката трябва да бъде на определена височина /на малко по-малко от височината на мантинелата/, защото мантинелата си пречи - истинско плътно "д'железо" си е... и не позволява да се види номерът на колата... все пак камерата няма спокобностите на супермен, да вижда през мантинелите.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми откъде да знам на каква височина е :D

Патрулката беше на тротоара,но според мен най-много да са снимали за бус лента там.Мое предположение де може и за скорост да е било.Но през платната и мантинелата според мен шанса да снима е минимален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахха, кефиш ме максимално, който и да си :D Ти бягаш от камерите на КАТ, като дявол от тамян! :D Споко бе, те са малко на повече настроени - смело давай, докато не дойде честитката с 300лв глоба :D Тогава по-полека и внимателно може.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишни разправии са за това :Д

И все пак ако има заснемане времето за получаване какво е на честитка?Горе доло 5 6 7 месеца ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дни е отдавна. Това с месеците го няма - и в другата тема ти го писах ;)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го Вуйче, има го. Преди няколко дни получихме честитка на служебна кола от Септември-Октомври.15г ;) Нищо не бива да те изненадва, щом е свързано с родната милиция :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През мантинела едвали може да снима. :D Давам пример с моята единствена снимка. Зад мантинелата има път... никакъв шанс да ги снима. :)

 

http://www.img-share.eu/f/images/219/IMG_20160514_1849030UmGH1b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го Вуйче, има го. Преди няколко дни получихме честитка на служебна кола от Септември-Октомври.15г Нищо не бива да те изненадва, щом е свързано с родната милиция :D

 

Пффф.... ахахаххаха! Значи е избирателно - колкото повече имат да вземат, по-бързо ли идват? :D Уникално ми звучи, Вуйчей! Уникално!

 

Комшията миналата седмица ми се хвалеше, че от мобилна камера е дошло за 2 седмици... от стационарна му идвала за 2-3 седмици... чух го и от колеги в една фирма... Явно всичко е изненада - да те държат в напрежение... ееееее, сега Стефчо-Гошков има да ги чака години-години безсънни нощи! :D

 

 

През мантинела едвали може да снима. :D Давам пример с моята единствена снимка. Зад мантинелата има път... никакъв шанс да ги снима. :)

 

http://www.img-share.eu/f/images/219/IMG_20160514_1849030UmGH1b.jpg

Ей, мръс(т)ник! Къде се движиш така БЪРЗО! с 90 на такъв видимо широк път! Не те е срам! Моето беше с 10км/ч отгоре... и още седи за плащане - ама направо си е отишло в НАПът и не отпада по давност веечеее... едни 300лв си ми висят в НАП.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Движех се и по - бързо щракнали са ме докато намалям..... виж как вирнала дупето... :D

 

Абсолютно, аз това гледам, че нещо не са те хванали качествено, трябвало да се върнеш и пак така, ама без спирачки пак с 90, за да стои красива :D

 

Бахти спама стана в тая тема :D

 

ПП: Мен много ме е яд, че нещо не мога да си намеря моята единствена снимка... и тя датира някъде тия години - Май 2011-та, като че ли беше... и дойде ОКТОМВРИ 2012 - бях забравил кога съм минал, кога направиха монтажа, кога КГБ, СРС и други такива съкращения... ама тогава идваха с годииини назад :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази 2013-та май бързо дойде, нямаше и месец. Чак на зима ги платих.... 200 кинта... :(

 

Абсолютно... аз затова му казвам на колегата - "давай смело", след първите 200-300 лева не даваш толкова смело или просто ставаш още "по-добър шофьор" - даваш, ама внимаваш да не те хванат, а така се пазиш и от всичко друго... :D

 

Верно много глупости в тая тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то аз затова написах че чак след 4-5 месеца може да си сигурен че нямаш честитка

Братко Shaft знам че през твоите очи изглежда смешно да пита дали се снима през мантинела ама се оправдава ако човека не по техническата част.

Зер знаеш ли ние какъв зор видяхме да обясняваме на един програмист в магазина че един килограм има 1000 грама а не 1024 както твърдеше той :D

П.П Аз съм намерил цаката и вече камера не ме лови... че и съм законен :banger_2:

Редактирано от mishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах един ''антирадар'' почваше да писука вече като съм минал патрулката. :D Тогава не бях сигурен как точно се поставя..... с лампичките напред или назад, но и в двете посоки си писука като мина патрула. Един ден изобщо не запя и направо го хвърлих през прозореца. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то аз затова написах че чак след 4-5 месеца може да си сигурен че нямаш честитка

Братко Shaft знам че през твоите очи изглежда смешно да пита дали се снима през мантинела ама се оправдава ако човека не по техническата част.

Зер знаеш ли ние какъв зор видяхме да обясняваме на един програмист в магазина че един килограм има 1000 грама а не 1024 както твърдеше той :D

П.П Аз съм намерил цаката и вече камера не ме лови... че и съм законен :banger_2:

Хахаха, това беше много добро!!!

 

 

И това за антирадара... Значи просто трябва да караш в насрещното и ще отчита верно! Хахаха...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек от двулентов път + бус лента,мантинела и отново 2.ленти няма как да заснеме?

Патрулката беше на тротоара през 3 ленти и мантинела от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек от двулентов път + бус лента,мантинела и отново 2.ленти няма как да заснеме?

Патрулката беше на тротоара през 3 ленти и мантинела от мен

Няма бе Гоше :PDT_Armataz_07:

Спи спокойно. Слушай ще ти кажа една обществена тайна.  Ако преспиш с булка на полицай поне една година след това камера няма да те лови...

Майтап майтап ама е проверено.Ако не вярваш на мене питай другиго.Примерно Shaft-a...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат сателити, внимавай! Правят снимки от сателит!

 

Потвърждавам на Мишо тезата! Проверено е!!!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А последно колко е времето за пристигане на честитката? На мой съграждани горе доло за месец и половина дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А последно колко е времето за пристигане на честитката? На мой съграждани горе доло за месец и половина дойде.

Ако е от същото населено място до месец е 70% да дойде...После намалява...

Имаш още време да намериш полицайска булка...Ако ли пък успееш да преспиш с 2 ( две!! ) булки тогаз и сателита на  Safta няма да те лови...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха... Ужас ужас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.