Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не пали от първия път когато времето е много горещо


edisonov

Recommended Posts

Това каква е сместа бедна или богата как влияе на паленето при условие ,че паля на бензин? А проблем става след като престои 2 3 часа, а не веднага. Незнам дали от кофти газ(в БГ няма начин да не заредиш кофти газ) не са се зацапали дюзите и да не затварят както трябва. Иначе колата си работи перфектно на газ и на бензин и разхода е нормален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оказа се проблем с изпарителя. Явно е бил нещо дефектен от към мембраните и изпускаше газ в колектора през маркуча за вакуума. Ремонтираха го гаранционно пък ще видим какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм бил прав,Но и на мен когато ми дадът съвет и аз вкарвам доза съмнение! :) 

Обслужвай газовата редовно - 10 000км - филтър газ,20 000 рейка/дюзи/филтър изпарител, 15-20 000км запалителни свещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.