Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Метална кора под двигател О2 fl


ses

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Тъй като известно време търсих метална кора за О2 FL миналата седмица си намерих такава - 2мм стоманена ламарина на много добра цена - ~100лв.

Искам да споделя тази информация тук, тъй като аз доста време се лутах и чудех дали да давам ~300лв и дори да си слагам.

Е...според майсторите, които ми я монтираха се оказа, че съм намерил идеалната метална кора - пасва много добре с дадените крепежи + текущите по колата.

За да не правя реклама, ако някой желае контакти на човека от който съм я купил да пише на ЛС - ще му дам всичко необходимо.

Моята е за О2 FL (A5), но става и за О2 preFL.

 

Поздрави,

 

ПС: ако случайно съм объркал мястото, където съм създал темата - извинявам се, моля да се премести.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.