Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся части за Шкода 100С


Warning

Recommended Posts

Здравейте колеги! Захванал съм се с една трудничка задача, да възстановя една Шкода 100С. Ако някой има някакви останали части по мазетата и таваните. Да ми пише ще е доста от помощ, защото много части са ми нужни. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

1.Заден стоп
2. Предна и задна емблема
3. Подлакътник за шофьорската врата
4. Тампони всякакви
5. Странични огледала за Шкода
6. Бензинова помпа (нова ако му се намира на някой)
7. Преден ляв калник
8. Две предни седалки
9. Метална хромирана решетка под стоповете

В момента се сещам само за тези части най-вероятно има и още нещо, което ми трябва , като се сетя ще добавям в списъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако се сетиш нещо - тук има:

 

http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,8288.0.html

 

п.п. вчера видях една такава зелена/като на аватара/ Шкодичка в процес на реставрация в Г. Воден.

Сигурно е твоята. Много е изпъната. Браво!!

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка. Ще звънна на човека за да се разбера с него за някой части. Иначе да това е моята Шкода 100С. Бях е изкарал за малко на площада в кв.Г.Воден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Кирето се познаваме. Точен е. Обади му се. Ще ти свърши работа.

 

Гледам я таз Шкодичка и се чудя. За малко да я снимам. Ама само минах покрай нея. Не съм спирал.

Ако не се бях вгледал в аватара, нямаше да направя връзката.

Успех с реставрацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви неща май имам за S100, имаше и 1 торба тампони, но какво ще намеря останало - само знахарки знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да е реставрирам възможно най-бързо и ще пусна снимки след това. Ogich ако откриеш нещо пиши ще съм благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.