Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щети от градушката в Пловдив


Octaviany

Recommended Posts

За съжаление,  градушката в Пловдив не ме пропусна. Бихте ли ми препоръчали добър сервиз за отстраняване на последствията преден капак, багажник и т.н. Имам "каско" към 'ДЗИ" и въобще как е най-добре да се процедира в такива случаи, ще могат ли да отстранят последствията или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покажи да видим колко е "набита"... ако я издърпат хубаво и се мине с малко кит няма да има проблеми, ама ги мързи и понеже е отдолу и не се вижда, слагат по 1 пръст кит повечето. 

 

https://www.facebook.com/MobileServisePDR/?fref=ts

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://picbg.net/img.php?file=baae2961d1b96a7d.jpg

 

 

Няма спукано стъкло но доста малки кратерчета от този вид.

 

 

Някой от колегите в София, (голямата градушка месец Юли 2014) , който е останал доволен от сервиза след работата, може ли да сподели, защото сервиза на  ЕТ в Пловдив са в отпуск до края на месеца и когато се върнат тепърва ще записват за работа по колите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега,

съжалявам за неприятностите. През 2014-та, тук в София, като ли че щетите бяха по-сериозни. Моята О2 имаше щети по преден капак, двата предни калника, таван, заден капак и всички врати... + предно стъкло... общо взето само пода на колата беше ок. Та, тогава, заради големите опашки в ЕТ София /дадоха ми час за месец май 2015/ реших да отива в ЕТ Сливен. Трябва да ти кажа, че нито за момент не съм съжалил за решението си. Вярно, трябваше да карам почти без предно стъкло чак до там, но колата стана за около 2 месеца... и всичко бе оправено в сервиза на VW Сливен, тъй като ЕТ нямат тенекеджийски цех. Към тогавашния момент моята полица беше в Алианц, с право на оторизиран сервиз, все пак колата беше 2007-ма. Това, което исках да ти кажа, е че при повторен оглед в сервиза в Сливен, бе поискана смяна на преден капак, защото според сервиза, нанасянето на кит и боя няма да гарантира качествен ремонт. Тогава от централата на Алианц отказаха да сменят капака и се наложи да се разправяме в продължение на няколко дни. Накрая ги заплаших, че няма да подпиша протокола за ремонта и колата ще остане в сервиза за неопределено време.. и склониха. Та, моя съвет е, където и да решиш да я правиш, нека сервиза обърне внимание на предния капак и да ти гарантира, че боята няма да падне след година. По време на разправията ми с Алианц се стигна до глупавата размяна на реплики от рода:

"От сервиза казват, че ако нанесат такова количество кит не могат да гарантират, че до 1 година няма да падне и да се наложи повторен ремонт"

Алианц: "Ако това се случи, ще заведен отделна щета и ще го оправим"

Надявам се, да съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих Йетито - ремонтирано след градушката 2014. Правено е в ЕТ от ТДК 65. Толкова калпаво е боядисано, че тая година ще го правя пак. Ако имаш опция да не е в ЕТ, по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, недей да пляскаш нова кола с кит и боя. Просто иди на PDR. Нищо няма да личи и най-важното -  без кит, без боя. Не че правя реклама, но наистина има смисъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега pepi, 

Може ли малко повече инфо за PDR и аз имам подобен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Сълов 0889435813

Много добър приятел и мн.добър човек по душа.

Занимава се с пдр изправяне.

Казвате,че Самито ви праща,за да е по скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Моята също бе ударена от градушка и то доста сериозно.

Предното стъкло и капак са изцяло нови.Ремонтирах я в доверен сервиз на Армеец.

Щетите при теб са доста по-малки и PDR технологията ми се вижда добър вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега pepi, 

Може ли малко повече инфо за PDR и аз имам подобен проблем.

Самуил ти е дал контакт. Не знам за Варна ли е, аз ти давам за София. +359 888 308 241 - Цецо

Много съм доволен от момчето. Не само градушка, а и паркинг щети оправя. ПДР е метод за изправяне на вдлъбнатини чрез избутване отвътре или извърпване на вакуумна основа. Наистина нищо не личи.

 

Добре изглежда само на рекламите.Сериозна градушка без кит и боя няма оправяне.

 

Грешиш. Така си мислех и аз докато не видях с очите си. Крастава кола с щети по всички детайли става права като струна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рерi, благодаря за изчерпателния отговор! Дано по-рядко прибягваме до тези услуги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички, за съветите и съчувствието. От Понеделник започва ходенето по мъките, завеждане на щети, чакане по опашки, сервизи. Това за новата технология PDR е интересно не знам само , като е гаранционна не трябва ли да е в ЕТ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един сервиз в гр. Баня Карловско, които се занимават с pdr, а и с боядисване. Чувал съм добри отзиви за тях. http://autoglanc.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След голямата градушка в София, като си погледнех колата ми се плачеше....нямах неувреден детайл включително големи вдлъбнати по предните колони...за 1 работен ден, стана като чисто нова, без никава видима следа за претърпяното. Това са хората: http://paintfill-carding.com/contactus_bg_bg.html Лошото беше, че чаках поне два-три месеца след първия оглед, но тогава имаше хиляди коли с щети, така, че е разбираемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След голямата градушка в София, като си погледнех колата ми се плачеше....нямах неувреден детайл включително големи вдлъбнати по предните колони...за 1 работен ден, стана като чисто нова, без никава видима следа за претърпяното. Това са хората: http://paintfill-carding.com/contactus_bg_bg.html Лошото беше, че чаках поне два-три месеца след първия оглед, но тогава имаше хиляди коли с щети, така, че е разбираемо.

А дали би споделил колко ти е струвало ориентировъчно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, линка не отваря....

Да, защото накрая има странен символ:

http://paintfill-carding.com/contactus_bg_bg.html

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Презареди линка в браузъра след като си го копирал и не ти се е отворил и ще стане :)

За цената - нямам идея, застрахователя пое всичко (колата е нова) но беше доволен, защото "цената била значително по-ниска" от цялостно пребоядисване в Порше Юг.

Преди това съм оправял там щета от футболна топка на предния капак и беше около 200 лв, за доста голяма вдлъбнатина с ръбове...

Препоръчвам с 2 ръце, особено за по-нови коли, не можех да си представя цялата кола в кит и зле боядисана и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.