Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто аптечка


Recommended Posts

Имам един въпрос - колко често се сещате за авто аптечката и я подменяте?

Принципно масовите комплекти не съдържат препарати и прахчета,а само бинт,марли,лейкопласт,ножица и лепенки,но се зачетох в етикета на един комплект и там препоръчват мисля на 5 години да се проверява/подменя.Като цяло бинтовете и марлите,макар и запечатани имат ли срок за експлоатация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как се съхраняват колега. На повечето коли багажниците често кондензират и съответно прецакват и аптечката. Ако държиш да имаш аптечка, с която реално да можеш да помогнеш на някой, кажи да ти дам насоки. Повечето аптечки са подготвени за "детето си ожули коляното". За друго не стават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички консумативи в една аптечка са със срок на годност и трябва да се подменят , когато изтече ... просто трябва да се следи какво купувате .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш да имаш аптечка, с която реално да можеш да помогнеш на някой, кажи да ти дам насоки. Повечето аптечки са подготвени за "детето си ожули коляното". За друго не стават...

Давай насоките. Мисля, че биха били полезни за мнозина, включително и за мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, имате го :) По някое време като се прибера ще напиша и ще кача снимки :)

Ако трябва и отделна тема?

п.с. - Не съм медицинско лице и НЕ претендирам за нищо. Имам няколко курса (не измишльотина на БЧК) Ще споделя само моя опит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с "оригинална" или такава за първоначално окомплектоване,но никъде по нея не пише срок на годност.Затова ме интересува. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.