Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия комби 1.9TDI 2003г.


Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм във форума и решиш и аз да се похваля най-накрая с новата ни предобивка.

Но не знам как да кача снимка на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честито за придобивката :). Ето тук съм описал стъпките, които аз следвам като качвам снимки. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

IMG_20160619_093523.jpg

 

IMG_20160620_125203.jpg

 

IMG_20160718_195623.jpgтова е по нататък ще я снимам повече и голфа е наш ;-)

Редактирано от dinko1987
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честито за придобивката :). Ето тук съм описал стъпките, които аз следвам като качвам снимки. Поздрави!

Мерси колега много ми помогна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много да те радва новата придобивка!

Добре дошъл си във форума!

:hello:

мерси колега и аз се радвам че съм във форума има много инетересни теми а също така и полезни теми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех че е красавица ! Честито колега ! Безаварийно Ви пожелавам ! И да споделите впечатления от тази хубавица !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Много свеж цвят, комби, малко харч...екстра :) Да е безаварийна и сподели повече впечатления. С кой двигател е, екстри?

 

Иначе и Голф Класата е много лачена :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Много свеж цвят, комби, малко харч...екстра :) Да е безаварийна и сподели повече впечатления. С кой двигател е, екстри?

 

Иначе и Голф Класата е много лачена 

1 среден разхода ми да де 5-5.5л на магистралата с климатик и 4 човека ако не лъжа колонката 2 много е тиха не можеш да разбереш с колко се движиш 3 супер багажник (много голям) 4 не и е толкова скъпа поддръжката а за возията е добредруги колеги може и да не са съгласни но за мене вози доло горе меко.

А за Голфа днес го бартеросах за един Сеат Ибиза 1.4i ще видя в коя тема да пиша за разходите по бартера 

Поздрави!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.