Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за Шкода Фабия 3 на газ


Sisence

Recommended Posts

Здравейте момичета и момчета,

 

Нова съм във форума. Моля, някой, който вече кара новата Фабия на газ, да изрази мнение.

Искам да си сменя колата и се колебая между няколко модела, другите 2 не са чисто нови обаче.

Замислям се и за чисто нова кола, поради факта, че има 5 години гаранция.

Идеята ми е да закупя кола, която е на газ (или да сложа газова), защото търся нисък градски разход.

Набелязала съм Фабия 1.0 MPI 75 к.с. Моля за впечатления!

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре отиди до ЕТ и карай такава, за да си прецениш дали ти харесва. Мотора е като на Ситиго, за сега е безпроблемен, естествено не можеш да очакваш някаква динамика от него, но то и замисъла на колата не е такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей, аз карам Фабия комби 3 с всички екстри стайл. Може да се каже , че беше първата с толкова екстри , чаках я 90 работни дни и я гледах само на снимка почти от 31.06.2015 год и съм срашно доволен . Не мисли за газ изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От осми април карам 1.2 ТСИ и до сега в града за 4000 + км. средния ми разход е 6.5 . За какво ми е газ при такъв разход на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами защото тук се говори за mpi а не за тси, което mpi ще харчи средно 9 не 6

Редактирано от danny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам , но колегата по-горе явно не е разбрал , а ти питаш защо не и трябва газ на Фабията :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, газ при теб - течна фаза, знаеш колко пари е. Измислените БРЦ с 1 от 4ри такта на бензин и на место, пак на бензин... 4х лв при 6.5 на 100, ще ги избиваш 80х км!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фабрична газова в ЕТ, има допълнително монтирана от БРЦ България, с италиански и турски части. И принципа на работа е както съм го написал... 1но от 4ри впръсквания е на бензин, както и на место или 0-лева предавка пак само на бензин. Заблуждаваща реклама правят в ЕТ, има шкоди с фабрична газ от завода в Чехия, но не се предлагат в България. БРЦ не предлагат дори течна фаза, а само с такава система колата работи само на газ! Говоря за ТСИ моторите.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се избива газовата, като в ЕТ си има с фабрична газова?

И тази с "фабрична" газова не е по-скъпа от тази без?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.