Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.4 16v търся един маркуч


RahzeL

Recommended Posts

Здравейте къде мога да намера едно маркуче което излиза от главата до бубините и се връзва за кутията на въздушния филтър. Не го намирам по сайтове за части а искам да знам ориентировачна цена. Не знам и за какво служи че да ида до железария да взема метър подобен който няма да е с чупка...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че маркучето има цепка около 2см в единия край и реших проблема като я заших с изолирбанд и свинска опашка така че да не бяга и всичко е наред. Реших да не търся маркуч в железария че не знам дали ще намеря толкова гъвкав който да направи 90градуса без да се запуши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добър вечер,

не е по темата, ама за да не отварям нова тема, бих желал да попитам тук.

Значи, въпросът ми е за бензиновия 4 цилиндров двигател 1.4 на Шкода Фабия първо поколение. Този двигател върви със 60, 68, 75 и 101 конски сили, като първите два варианта са с осем клапана, а вторите два варианта са със 16 клапана. Искам да уточня, точно кои от тези изброени варианти се водят с обозначението MPI? Само първите два или всичките четири варианта? За първите два ли става въпрос, че са от старите двигатели на Шкода, които са с верига? Добре си пасват с газова уредба, нали? Може ли малко повече информация да даде някой за тези двигатели по отношение на здравина, надеждност и разход на гориво? Аз търся бензинова Шкода на газ, с 1.4 двигател, четири цилиндра, 60 или 68 коня, в краен случай 75 коня, ама искам да разбера повече конкретно за тези варианти двигатели. Някой може ли конкретно да ми отговори на въпросите?

Редактирано от Fabia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.