Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна дясна врата не се заключва централно


ndandanov

Recommended Posts

Имам само  моторче от предна лява врата.Има снимка  с номер в раздел "Продавам". Ако става се обади.

Има ги по моргите, но предимно са с черната кутия с електрониката и за около 40 лв.Ако вземаш трябва последните три цифри от първия ред на номера на черната кутия да са като твоите.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тук Колегата Иван Стоянов има предвид моторчето, което е монтирано в самата брава, а не моторче от стъклоповдигач.

Иване, можеш ли да изпратиш снимки на моторчето, особено ако виждаш модел или сериен номер?

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, имам предвид моторчето на стъклоповдигача.Номера е 0 130 821 731.

Ако е за бравата  -ще трябва да си купи цяла брава.Едва ли ще намери само моторчето от бравата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тук Колегата Иван Стоянов има предвид моторчето, което е монтирано в самата брава, а не моторче от стъклоповдигач.

Иване, можеш ли да изпратиш снимки на моторчето, особено ако виждаш модел или сериен номер?

Успех!

Да точно така има в предвид моторчето, което е монтирано на самата брава, а не моторчето от стъклоповдигача. За съжаление снимка на този етап не мога да кача защото пропуснах да снимам моторчето, когато бравата беше разглобена. Сега вече не ми се отваря толкова работа за една снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.