Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Superb обява


joshuah

Recommended Posts

Привет,

 

 

След като изчетох форумите на няколко други марки за конкретни модели които ме интересува, установих че може би Skoda са като че ли най-добра комбинация Цена/Екстри/Комфорт/Разходи. Спрял съм се на хеч, на всякъде чета че 170 коня е най-добре

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11468933175919501&slink=f9d16s

 

Хубавото е че колата е сервизирана и има история, притесненията са ми относно износването на скоростния лост, и като че ли има някакво ожулване или деформация на лайсна на мястото до шофйора. Ако има някой коментари, ще съм благодарен да ги чуя.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше друго запитване за същата кола преди няколко седмици. Потърси темата. Като цяло е добър избор. В предишната тема човека питаше за 2 Суперб-а и накрая май купи някаква трета кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление след като прегледах темите в този раздел не я намерих :(, а и линковете към mobile-то са изтекли на повечето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.