Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Фейслифтово" радио да се монтира преди фейслифта?


evin

Recommended Posts

Здравейте, имам прост въпрос - има ли начин "фейслифтово" радио (с OLED дисплей) да се монтира на О2 преди фейслифта? Формата му ми изглежда съвсем различна. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че няма такава лайсна,А дали ще ти визуализира всичко е също под въпрос.Да не говорим за разликата в подсветките.Не е добра идея като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evin, кажи кое е радиото от фейслифта. Кажи с кое радио си сега (Stream ли ти е радиото - има значение заради рамката)... ако е за теб, разбира се :) Ако гледаш Bolero от фейслифт - може, правено е стотици пъти. Ако гледаш Swing от фейслифта - същата работа.

 

С две думи - може да се сложи от фейслифт на преди фейслифта. Трябва да се подмени и CAN Gateway модула, защото иначе пада акумулатора - радиото не влиза в режим "Sleep", ами непрекъснато си работи и източва акумулатора, защото му се подава сигнал непрекъснато... Няма проблеми за това нещо... има си решение и си е читаво. Подменя се модулчето, слага се радиото, готово.

 

С подсветката няма драма, според мен.

 

Ако гледаш навигациите - тотално друга рамка около радиото ти трябва - и накрая става дебела инвестицията, ако не попаднеш на някоя рамка в ибей...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.