Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми октавия 3!


Recommended Posts

Здравейте колеги!С гордост мога да се похваля,че вчера се сдобих с  октавийката!Минаха около 10 дни докато я получа(два от тях празници),но си заслужава чакането.Колата беше налична и е с мотор 1.6 тди 110 к.с.,ниво на оборудване стайл + подгряване на предни седалки и радио Болеро.

Поздрави на всички!

 

http://svill.snimka.bg/automobiles/shkoda.913959.37402420#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, с щастие и здраве да си ползваш! Много красива!

Как успя да напрашиш двигателя за толкова кратко време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя е на О двойката.

 

Честито колега! Със здраве и безаварийно да си я караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, със здраве да си я караш и да не те ядосва! Това ми е любимия цвят за О3!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита синята красавица и добре дошъл!

Желая ти, много "усмихнати" километри и никакви ядове с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах снимките като *** известно време, преди да осъзная, че само една от тях е на новата кола :D Честито колега, цвета е правилния. Да си я караш със здраве и никакви ядове да не създава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания!Най-важното е да сме здрави,за да можем да се радваме на хубавите коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова Шкода Октавия! Да и се радваш дълго, да ти служи добре и да е безаварийна! Моята Октавия я карам вече четвърта година и не съм и се нарадвал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен за новата Шкода! Със здраве и кеф да си я караш мечтаната придобивка, пожелавам ти също и много безаварийни километри и много радост с нея да имаш. Около празниците пък поръчах моята мечта в червено и черно: Шкода Фабия, с ниво на оборудване Монте Карло и двигател TSI 1.2, 81 kW, 110 k.c. И още 10-а опции като оборудване в допълнение, така че моята не е на склад и доста ще чакам най-вероятно?
Късмет и много радост с Октавийката! :)
 

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честито за синия дизеляк ! Със здраве и безаварийна да е, синьото се откроява винаги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.