Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с индикация ABS и ASR


turbobiit

Recommended Posts

Днес след кратко спускане около 200 м,педала на колата стана супер твърд,все едно няма серво.Спря някакси,добре че карах с 20.Потеглих и всичко си дойде на място.Понякога и при другата ми кола се случва това октавия 1.Четох,че проблема е във вакум помпата,но ми го прави веднъж на месец и съм свикнал и досега не съм обърнал внимание.По интересно е че спирайки пред гаража,гася колата докато отворя вратите,паля и индикацията на ABS и ASR светят,а лампата на  ръчната(която не е дръпната) мига и таблото издава звиков сигнал доста силно.Загасих и пак запалих и всичко си е както преди нищо не свети нищо не пищи.Не съм закачал колата на ваг ком и не знам дали има записани грешки.Някой да се  е сблъсквал с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.