Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми Octavia :D


Recommended Posts

Ееее здравейте колеги, вече и аз съм с Octavia 1.9 TDI 90 к.с. (99 год, седан) Много съм доволен от колата, върви идеално много читава и запазена.  Още я разучавам, но вече почти и свикнах :D . Запазена от вътре и от вън, без ръжи и забележки. На реални 200 хиляди км. 

14681848_253515275050843_186037660494917

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф, от това по-хубаво няма! Честита да ти е!!! Страхотна е :) Много безаварийни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Добре дошъл.

Моделът се води лифтбек.

Препоръчвам след обслужване и регистрация да модернизираш спирачките на задния мост-да смениш барабаните с дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) И аз съм с такава, ама комбе :) И е чук просто :) Само ръждики имам леко тъй, но съм изготвил плана и след броени дни ще почна да го реализирам. И така. 

 

Суперска е колицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.