Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми Октавия :)


Recommended Posts

Здравейте на всички колеги. След опел "Кадет" и опел "Вектра Б", миналия месец ми предстоеше купуване на нов автомобил. Бях се насочил към Вектра С, но продавача се отказа в последния момент. Втория ми вариант който ми допадаше беше Октавия, а й доста хора ми споделиха хубави мнения за тях, прегледах всички обяви в интернет и най-накрая се спрях на Октавия 2010 г., 1.6 хечбек с новия дизелов двигател. Като екстри който сега се сещам са: двузонов климатроник, пълен ел. пакет, ел. огледала, автоматични фарове, дневни светлини, сензор за дъжд, автопилот, парктроник и др. Купих я от автокъща в гр. Сливен и смело мога да кажа, че вече изобщо не съжалявам че купих Шкодата, впечатленията ми са - чудесна возия, доста добър външен и вътрешен дизайн, икономичен двигател, широк автомобил с голям багажник. Напълно обслужена е и се надявам да изминем доста километри. Нов съм във форума и незнам само как да качвам снимки но има време :) Незнам  също дали използвам и всички екстри на автомобила, така че помагайте със съвети и мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :-) Много да те радва и много безаварийни километри....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега за придобивката! Пожелавам ти много и безаварийни километри с Октавията, хубав модел е, с добър двигател макар че аз малко се напатих с дизела на един Баварец, и сега очаквам една бензинова Фабия. Колкото до снимките в раздела "Пресечена точка" имаш два подраздела "Срещи" и "Фото и видео материали", в първия ще намериш инфо за местата и кога провеждаме срещите по страната от отделните градове, а във вторият раздел пак по отделните места е за качването на снимки. Като снимките не трябва да са ти по-големи от 10 МВ, защото сървъра няма да ти ги качи, този проблем го имах и аз защото снимам с един едрокалибрен модел  на Канон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.