Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за неактивни бутони на волана


Bondo

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Тъй, като нямам налична снимка на копчетата на волана , от ляво и отдясно имам две копчета на които не мога да видя функциите. Едното отляво е "voice control", когато го натисна на таблото ми изписва ,че системата не е достъпна в момента.. Другото копче ми изглежда ,че е за "lane asist"(една количка с нещо,като ленти има на картинката ), като го натисна ми изписва,че не е "available". Предполагам,че второто е заради нивото на оборудване и липсата на тази екстра в списъка,ако греша бих бил много благодарен , ако някой ме просветли. Относно лявото копче "voice control", има ли начин да се активира тази функция ?

 

От обясненията ми , срам да ме хване :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нямаш екстрата за гласово управление. В книжката към колата са описани всчики копчета, независимо дали твоята кола има съответните екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То предполагам,че,ако е възможно да се активира,може да се направи от някой съфорумец който е на "ТИ" с нещата на по-резонна цена.

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с ЕУРАТЕК..горките нямат представа за кво иде реч.. Почнаха да ми обясняват за дефектирали бутони и т.н.

Относно voice controla ,активацията му била невъзможна според главният приемчик..Това ставало единствено в завода.

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Бутона за гласови команди дори и да нямаш гласов контрол в оборудването на колата, работи при андроид ауто с продължително задържане на копчето. Друг е въпроса как точно разпознава имената на улиците...

 

Поздрави

Редактирано от n_kovachev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен май активацията е невъзможна..нямам нито мирорлинк,нито андроид аудио.. мултимедията ми е суинг2,което се равнява на старото болеро до 2015..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да бях започнал и да не бях..след повторна консултация  с еуратек казаха,че не предлагат услугата, като афтърмаркет и за болерото ..така че темата е за ключ ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от ключ. На друг също би могла да помогне или насочи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.