Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Протектори за Амундсен/Болеро навигация


Мonster

Recommended Posts

Здравейте,

 

Реших да "защитя" екранчето на моята навигация и тъй като в Еуратек ми казаха, че не продават протектори, реших да видя в нета какво предлагат. Попаднах на този протектор за Амундсен (2015) и на този протектор за Амундсен (2016). Реших да поръчам и двата варианта, тъй като така или иначе доставката беше по-скъпа от самата цена на протекторите. :)

 

Днес ги тествах и се оказа, че моето Йети въпреки, че е от май месец 2016, всъщност е с навигацията с леко трапецовидното екранче на Амундсен 2015. Лепнах едното от двете протекточета, които са в комплекта за 2015 и другото мисля си го запазя за сега за резервно.

 

Та в крайна сметка продавам шесте протекторчета за Амундсен 2016. Размерът им е почти същият като тези на Амундсен 2015, като разликата е от порядъка на 1 мм и формата на протектора е идеален правоъгълник (не е леко трапецовиден като този от 2015). До колкото знам екранчето на Болеро 6.5" е същото като на Амундсен, така че би могло да стане и за него.

 

Цената, за която ги продавам е следната:

  • 2 лева за единично протекторче.
  • 3 лева в случай, че някой иска да вземе 2 протекторчета (по 1.5 лв на протектор :) ).
  • 6 лева в случай, че някой иска да ме отърве от всичките 6 протектора и евентуално да препродава тези, които ще му останат в последствие.

 

Попринцип работя в Младост 1А в София, така че ако някой иска да изпробва дали протекторите биха паснали на неговата навигация, може да звънне, за да си уговорим среща някъде в района и да ги наложи наживо преди да ги купи. :)

 

Телефон за контакт: 0883 388 162

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протекторите са продадени.

 

Само като заключение на темата - новият собственик на протекторите ги взе за Болеро и каза, че са паснали перфектно. Така че ако някой за вбъдеще търси протектори може да разчита на следната информация за размерите:

 

С това мисля, че тази тема вече може да бъде заключена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.