Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1.2 htp ВИСОК РАЗХОД


Paspartu89

Recommended Posts

Здравеѝте колеги.Имам един въпрос.Когато форсирам двигателя от място,чувам едно като свиркане от ауспуха.Модела на колата е 2004г.1.2 64к.с.бензин 3 цилиндров,с верига.Сменил съм 2 0т 3 те бобини,свещи,и датчик на раз.вал.Какъв може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я купих не съм чувал да свирка.За това се замислих да не е гарнитура,или нещо по добно.Добре, ако е от резонатора.Какво може да се направи,или няма ядове ако и така се кара?

Редактирано от eraser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля след празниците да я закарам до тоя сервиз,дето е на околовръстното,да и направят диагностика.Между другото,по край колите забравих за празника,честита Коледа,живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и благодаря за отговорите. Като отида в сервиза ще го потърся човека.Весели празници и безавариѝнно  шофиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.