Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подарявам алтернатор за експерименти


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте. Подарявам тази екзотика, за части от фелиция 1.3МПИ 90 ампера за хидравлика и клима. Ротора е за смяна на гайка. Хубаво е колектора да се мине с финна шкурка или да се смени (струва 10лв) защото го завъртях на струг, но ми се видя че струга леко "мята", все пак колектора ми изглежда ОК.

Няма

-преден капак (строшен)

-ремъчна шайб

-охлаждаща перка

-реле- регулатор (става и обикновен за 55/70А. 2 години карам с такъв, не е необходимо да е "специалния" за 90А)

-ротора е за смяна на гайка
 

Има

-Диоди

-Ротор
-Статор

-Чисто нови лагери 2бр

-Заден капак с 4болта

-Масло отвън, отвътре (смазван е редовно отвсякъде :D )

 

Подарявам го с идеята, че ще ми е интересно дали някой ще успее да го натика в коруба от 55/70А. Аз имам един 70А магнетон, но не искам да го пипам, във Вторник, Сряда, слагам алтернатор от нормална кола  и 70-тката искам да я продам "as is" Ако някой има коруба и иска да опита, или пък ако на някой му е изгорял диодния блок и не може да го намери за тази екзотика, да пише. До вчера работеше и зареждаше много стабилно.

 

 

София, Сашо, 08875О7369

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още не ме е изпревaрил някой мисля да го отнесa.За части.Пиша ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във вторник пътува за горма оряховица. Извинявам се на гого че ще се омаже с масло до ушите, но пък от друга страна - то така си беше :)

Весела Нова година !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем не ме плаши да се поизцапам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.