Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за музика


Typi_taratajki

Recommended Posts

Здравейте, да попитам,с колко колони е фабия комби с оборудване selection? Радотине swing.Имам предвид,има ли задни колони. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селекшъна колега е амбишън + нещо си ... моята конкретно е с прожекторни фарове и блутут , а музиката излиза през два нискочестотни говорителя в предните врати и два високочестотни , инак по описание се води , че има "четири" тонколони ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) И аз така предполагах. А, дали е лесно да си сложиш още две колони? Има ли кабели и къде, по принцип е предвидено да са задните колони? Във вратите или някъде в багажника?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място в задните врати има - и за пищялки и за баси , но ксбели предполагам няма ... вероятно Суинга като подуши още колони ще свирне , но може да няма заложени пинове в буксата ... аз за сега не смятам да експериментирам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.