Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Octavia 3, 1.4 TSI, 150 к.с., 6М


Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

След двумесечно чакане на заветното обаждане от ЕТ и съответно „запознаващо“ сърфиране из чудесния клубен форум, дойде и моят ред да представя още един член на голямото семейство на Skoda – Octavia 3, 1.4 TSI, 150hp, 6M. Оборудването е Style и съгласно условията на празничната промоция от края на миналата година е с безлихвения 4-годишен лизинг, подгрев на седалките, Bolero 2 DIN, аларма, удължената гаранция и тн. полезни нещица.

Самият процес по поръчване, производство и доставка се завъртя около 19-то число на последните три месеца – поръчка на 19.11.2016, производство в завода на 19.12.2016, а я взехме от ЕТ на 19.01.2017 J

Първите впечатления (след само 100км уикенд каране) очаквано са отлични, като единствената интервенция беше да сменя летните гуми Continental и джантите Minoris, с които дойде колата, със зимни Continental TS860 и нови стоманени джанти и тасове (аз съм прагматичен шофьор J).

Предварително се извинявам за набързо направените и неособено естетически издържани снимки, на фона на калното Симеоновско шосе (малкото човече на едната снимка е дъщеричката ми Габи J), но ще има и други по-нататък, а и живот и здраве може да се видим на някоя сбирка на НИМ, като се оправи времето, за да се запозная и с други членове на клуба, освен iavkata и Lachezar, които  са ми лични приятели, и заедно с още двама фенове на марката извън клуба имат немалка заслуга за решението ми да изневеря на Citroen J

 

Ето и малко снимки (надявам се линковете да са ОК, уж са тествани :-):

 

http://mladenski78.snimka.bg/automobiles/skoda-octavia-3.939175.37750598

http://mladenski78.snimka.bg/automobiles/skoda-octavia-3.939175.37750595

http://mladenski78.snimka.bg/automobiles/skoda-octavia-3.939175.37750599

http://mladenski78.snimka.bg/automobiles/skoda-octavia-3.939175.37750597

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления колега, да ти е честита!!...  дъщеря ти е прекрасна.. да ти е жива и здрава!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , най-сетне колега с моя мотор от София.. няма да съжаляваш със сигурност за избора , колата е прекрасна и ще се радвам да обменим някоя друга приказка за автомобилчетата на идните срещи пред НИМ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и Добре дошъл "официално" при нас   :tongue_1: .

Много безаварийни и приятни километри да й навъртиш и да те води само на хубави места .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, "щъркокрака" :-), гумите са си стандартните като размер 205/55/16, джантите са обикновени стоманени 16". Просто не искам да подлагам Minoris-a на тоя студ и дупките по пътищата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си я караш. Само безаварийни километри... :plate_skoda:

 

С тия дупки е мазало ... аз днеска бухнах такава невероятна шахта по пътя, че просто не посмях да погледна гумата и джантата като се прибрах... :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания! Да ви се връщат многократно и да си се радваме на колите колкото може по-дълго! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита прекрасна Октавия, колега! Факт, че е както е известно, всеки цвят е красив, стига да е син...

Това, че е "Щъркелокрака", е плюс за настоящата пътна обстановка. 

Добре дошъл и много радост да ти носи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега и да носи само усмивки на цялото Ви семейство.

 

Добре дошъл в клуба !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър избор на цвят, честито. само хубави моменти да имаш с колата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ти е честита и от мен, Младенски и да си я ползвате със здраве!

Чакаме тест драйв (ама след като я разработиш, за да видим колко върви ;-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да ти е честита и от мен, Младенски и да си я ползвате със здраве!

Чакаме тест драйв (ама след като я разработиш, за да видим колко върви ;-))

Как така е синя а не сива :), иначе честито и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много хубав цвят, вероятно малката има пръст в избора :) Само приятни преживявания и много приятни спомени да натрупаш с тези красавици ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.