Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Прощавайте ми за късното представяне!

Вече втора година карам въпросната кола, взех я втора ръка, на под 100 хил км, закупена в България. С това си направих и регистрация тук. Член на форума, и темите тук, ми помогнаха доста за избора. Предният собственик е бил доста интересен индивид, защото колата е ниво Аmbiente (базовото), и все пак са слагани допълнително (извинявам се ако някои от нещата са базови):

подлакътник, система Swing и 6 спийкъра, двузонен климатроник, сензор за дъжд, подгряване и прибиране на огледалата, фарове за мъгла, maxidot, темпотат, предни и задни сензори за паркиране, и нещо много съществено - задна чистачка  :doubleup:  :P

 

Освен това е и с пакет 'опасни пътища', или както се казва : с повдигнат клирънс и кори под двигателя. Начинът ми на живот доста оправдава наличието на такова нещо, заради не толкова добрите пътища, по които често поемам. Хората с Мондео от същата година даже и не искат да ми погледнат маршрутите  :D Но, все пак, аз см основно шофьорът на компанията за преходчета и разходки, и с пространството в купето и багажника, колата бързо спечели симпатии.

 

Tа, возията е добра, разходът е перфектен - със софтуер в който вкарваш данните от всичките посещения на бензиностанции, 20 зареждания по късно ми отчита разход от 5.3/100, а не е като да карам със 110 по магистралата. Най-много ми е било 6.4 между зареждания. Но, дас е има предвид, че градско не карам, за това си избрах и дизелче. 

 

 

 

Нещо имам силни затруднения с качването на снимки, за това си го пазя за после.  

 

Засега за 30хил навъртяни, освен консумативи, съм сменил задните накладки и преден лагер на главина, който, доколкото чета, често представлява проблем при модела.

Недостатък е мекото окачване при динамично каране, но то е едното за сметка на другото. Друг недостатък е шумът от гумите, като се кача на Княз Борис и оглушавам по паветата. Може би с друг модел гуми ще има подобрение. 
Но, като цяло, съм доста доволен от колицата, хем широчко, хем не е миниван, не гори много, и не върви зле.

 

Поздрави,

Живко
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ми да минеш 300 хил. и да се похвалиш, че си я сменил с по нова ;)

Редактирано от Typi_taratajki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и да те радва много.

ПП Княз Борис Първи и Цар Борис Трети са различни улици/булеварди. По Княз Борис първи няма павета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата и да те радва много.

ПП Княз Борис Първи и Цар Борис Трети са различни улици/булеварди. По Княз Борис първи няма павета.

 

Мерси!

Прав си, имах предвид Трети. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.