Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Blueetooth проблем


nlozanov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам проблем със синхронизацията на bluetooth-а на колата към този на телефона. Пробвал съм няколко телефона, но не става. Bluetooth-a на колата намира телефона, но не може да се свърже.
Бихте ли ме насочили към сервиз или човек, който може да оправи проблема? Колата е Skoda Super 2.0TDI 2009/та (навигация Columbus, ако е от значение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава при опит за свързване? Пробвай от телефона да намериш колата и от телефона да се свърже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаеш, че трябва да се "чифтосат" преди да може да се ползва блутуут връзката. Другото, което се сещам е, че е възможно самият модел телефон да не се поддържа.

Имах едно LG, с което блутуут връзката беше перфектна. Сега имам друга марка телефон, който нещо не се харесва много със Шкодилака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Оказа се, че с нито едим iphone не може да се свърже колата. Пробвах с android и няма проблеми. Но стигам до там, че изисква парола от колата, освен тази, която се използва за pair на устройствата. Казаха ми, че паролата я знае само предишния собственик... сигурно ще се наложи преинсталация на софтуера на модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че с нито едим iphone не може да се свърже колата. Пробвах с android и няма проблеми. Но стигам до там, че изисква парола от колата, освен тази, която се използва за pair на устройствата. Казаха ми, че паролата я знае само предишния собственик... сигурно ще се наложи преинсталация на софтуера на модула.

 

Ники, виж тази тема: https://www.briskoda.net/forums/topic/184755-pairing-a-phone-with-the-superb-bluetooth/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Имам проблем със синхронизацията на bluetooth-а на колата към този на телефона. Пробвал съм няколко телефона, но не става. Bluetooth-a на колата намира телефона, но не може да се свърже.

Бихте ли ме насочили към сервиз или човек, който може да оправи проблема? Колата е Skoda Super 2.0TDI 2009/та (навигация Columbus, ако е от значение).

Аз съм с таква комбинация нави и Айфон и няма грижи. Във форума се сещам за Явката, че е бог на Columbus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма проблем с iPhone & Columbus. А да Ви питам за карти, че имам диск, но е само за...по-западна Европа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.