Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възстановяване на пластмасите и волана


Denisx

Recommended Posts

Не съм го правил аз и за съжаление не мога да дам контакт и цена. Човекът, от който купих колата, я беше внесъл за себе си и беше оправил волана, но впоследствие решил да продава и аз намазах обновен волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Греда... виждал съм доста претапицирани волани, но изглежда твоя е най-добър, поне според това, което ми служи за сравнение! Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Греда... виждал съм доста претапицирани волани, но изглежда твоя е най-добър, поне според това, което ми служи за сравнение! Поздрави.

И моя е шит допълнително и които го е видял го е харесал.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, продавачът ми каза че волана е сменен, но малко ме съмнява да е купувал чисто нов, предполагам, че струва бая пари. Не съм се ровил да гледам в каква окомплектовка се продава новия волан, но бутоните по моя и капачката за еърбега и клаксона със сигурност не са нови. Ако приемем, че все пак става дума за претапициране, единствената евентуална следа, водеща към тапицера е, че колата при продъжбата беше в непосредствена близост до работилницата на споменатия преди в темата Слави от Люлин, квото и да значи тва... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има new old stock- аз така си купих нов за Фабията за около 280лв без еърбега (от ebay).

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За копчетата мога да ви дам малка информация. Сигнала е по кан шината така че може да си сложите от Alli express цената на това за фаровете и 50 лв а за прозорците 30-40 лв и нямат проблеми. Другият начин и ЕТ но са доста по скъпи. За геврека както аз му казвам ivo dinkov е реставратора първо ми е приятел второ от личен опит знам качествето което постига.

Редактирано от Xaligar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.