Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подарявам дискове за Октавия 1 VRS и фар за Октавия 2


Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам приятел стругар на който му беше скучно и реши да ми тръкне старите дискове на Октавийката.  Предни 312 мм 21-22 мм след търкането и задни 256 вентилирани 20 мм след търкането.

 

В общи линии ги е направил като нови, но не бих препоръчал на никой да ги слага за постоянно. Който и да ги вземе се надявам да ги кара най много за няколко месеца, тоест да закрепи положението.

 

Фара за Октавия 2 ми е подарък от приятел, който го е намерил в градинката пред тях изхвърлен. Най вероятно е било кражба, но крадеца се е уплашил и го е захвърлил. Фара е с рефлектор(не с лупа). Момчето го е намерило преди 5 години, разпитал е в района, но така и не е намерил собственика.

 

Снимки най рано Неделя.

 

Както съм написал в заглавието всичко се подарява. Не мисля да изкарвам пари на чужд гръб. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.