Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Според мен "участието" във войната ще изиграе лоша шега на Усик (със сигурност ще е по-зле физически и като цяло подготвен спрямо Джошката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ще се повтори резултата от първия бой.

Джошуа не се справя добре срещу неудобни противници - например на реванша с Руис беше много скован, макар и да взе победата.

Според мен Усик като цяло е неудобен за Джошуа, разваля му играта и го изненада лошо.

Няма причина при реванша този факт да се промени.

Едно наум - ........ освен ако няма нокаут, което Джошуа го може и ще търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, legaltk написа:

Аз мисля, че ще се повтори резултата от първия бой

Аз подозирам, че ще има нокаут този път ? Впрочем, много зависи и от това кой как се е подготвил. Дано са имали пълноценна подготовка и двамата,че да няма извинения и да падне здрав бой. Аз съм за Усик. Кефи ме колко е техничен и комбинативен, но не ме кефи, че няма "нокаут пауър". 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2022 г. at 16:06, legaltk написа:

 Кой ще го предава, Sky Sports ли?

 

Честно казано, не зная. Аз си мислих да подновят абонамента ми за DAZN, който беше 3 лева на месец, но като тръгнах да плащам видях, че са увеличили на 20 и се отказах. Сега ще разчитам на livetv.sx ?

IMG_20220820_085313.thumb.jpg.4a19e0bcfa30182a69cba1ef66041ae1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Дневник:

"Основният двубой от галавечерта в Джеда трябва да започне около 23 часа българско време. Срещата ще бъде предавана в стрийминг платформата DAZN в целия свят, докато правата за Великобритания се държат от Sky Sports."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, legaltk написа:

.......дано да няма прекъсвания на сигнала, че и това се е случвало.

Факт, насичал е, спирал е. Дано няма драма довечера! Аз също го обмислям все още ? Така може да хванем с едно двайсетаче и Канело vs. Головкин ? 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее, аз също развързах кесията ? Калъм дано направи шоу 

 

Screenshot_2022-08-20-22-38-12-014_com_dazn.thumb.jpg.28042d1306330f4a920602625e0bdb5a.jpg

 

Баш си хващаме и Головкин с Канело, щото е на 17.09 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две неща ми направиха най-голямо впечатление: 1) Джошуа бе променил малко стила си, но 2) като цяло двубоят протече по същия начин като първия. Джошуа вкара повече удари в тялото, но това бе крайно недостатъчно като промяна. Единствено в деветия рунд Джошуа се втурна да нокаутира, но от множеството удари, които нанесе реално нямаше много на брой точни такива и Усик не бе разклатен, а по-скоро реши само да се отбранява, без да атакува. И в следващия, 10тия рунд, наказа Джошуа от гонга. Джошуа трябваше по-рано да направи това, което пробва да направи в деветия рунд. Но истината е, че Усик е егати боксьора, ненормално добър. Друг няма такава техника като него, че и да я прилага неуморно през всичките 12 рунда.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен!

Усик има своите качества и той ги използва в максимална степен успешно срещу дори по-висок и по-тежък противник.

На мен две неща ми направиха впечатление: 1. След атаката в деветия рунд Джошката едва се държеше на краката си. Той няма сили да започне да атакува по този начин по-рано в боя и да издържи до края. и 2. Гледал съм Усик в други мачове, изчаква до 7-8 рунд да се измори противника и тогава той рязко тръгва напред. Добре че в този бой беше активен от началото, защото само 2-3 спечелени рунда нямаше да му бъдат достатъчни за победата.

Колкото и да е странно - този бой ми заприлича на Чисора-Пулев 2. Единият удря в тялото, а другия играе с комбинации в главата. Разликата беше в силата, скоростта, а в крайна сметка и резултата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, legaltk написа:

Чисора-Пулев 2

Сега като го споменаваш, рядко мога да кажа, че се гордея с някой мач на Пулев. Ама тоя кютек дето си го спретнаха с Чисора си ми остава в съзнанието като един от яките боксови сблъсъци, че и с участие на българин, който според мен победи.

 

Да, Джошуа даде всичко от себе си в 9тия и след това се вдърви, а Усик реши да покаже, че това и той го може, но не това е планът. Страшен тактик. Истински шахматист.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях за Джошуа, но, просто, Усик беше по-добър. Тази техника може да бъде победена само от Тайсън Фюри.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганският крал не се ли отказа? Или пък е трик, за да си вдигне в космоса акциите за евентуален следващ мач с Усик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, digitalundgrd написа:

Циганският крал не се ли отказа

Е, уж да, ама не вярвам да отклони предложение за обединяване на поясите, предвид опонента, който е 3 глави по-нисък от него. Честно казано дори не зная дали подобен мач ще бъде интересен чисто като атракция. Ще бъде голяма мъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фюри не се интересува от пояси, а от предизвикателства.

Усик някак не успя да му отправи сериозно предизвикателство - дори и на думи не успя.

Той и Джошуа не се оказа достатъчно голямо предизвикателство за Фюри, струва ми се.

Не знам кой ще успее да го върне на ринга.

https://corner.dir.bg/boyni/fyuri-za-usik-i-dzhoshua-byaha-uzhasno-slabi-shte-gi-biya-i-dvamata-za-edna-nosht

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, legaltk написа:

Фюри не се интересува от пояси, а от предизвикателства

Явно е приел предизвикателството да отнеме поясите на Усик ?

 

https://www.sportbible.com/boxing/tyson-fury-oleksandr-usyk-boxing-news-20220821?source=facebook&fbclid=IwAR1Mcf9_EyKLs205S4_Ky-vQIEZJ7aRwWaQOHgW7DKQvlrJLX3KaWoDlPIY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, дано! 17.12.2022 звучи много добре за бой между Усик и Жипситу ?

 

https://gong.bg/boyni/boxing/multimedia/video/senzacionna-novina-za-fiuri-i-usik-695069

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 3.09.2022 г. at 16:51, Stucata написа:

Айде, Ортиз или Руиз??

 

 

Сникърса е много добър. Ще отупа дядо, ако дядо не го уцели, де ?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лош бокс. Нещо ми липсваше, сякаш, може би още малко класа, но като цяло се получи добър бой. Сникерсът има много бързи ръце. Хванах някои елементи от начина, по който се бие Канело, ама това е нормално предвид факта, че тренират заедно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.