Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Не бях виждал Уайлдър толкова тихичък :). Аз лично очаквам с нетърпение да видя как ще излезе на ринга като аутсайдер и дали психиката от 1 загуба му е достатъчно срината или ще успее да си върне титлата с пореден звучен нокаут. Преди втория им двубой бях сигурен, че Уайдър ще победи с нокаут и очевидно сбърках сериозно. Този път мисля да не давам прогнози и да изчакам видя развоя. И все пак се надявам Фюри да победи, за да се приключва с тази трилогия и да видим скоро обединителен мач за всички титли.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Мonster написа:

дали психиката от 1 загуба

След видеата с ръкавицата на Фюри, психиката му е да го нокаутира лошо ;) Фюри, дефакто, го е блъскал с почти гола ръка... Как няма да му пръсне кофата при това положение... При това положение, аз съм за Уайлдър :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това по-скоро бих го отдал на нещо инцидентно от колкото на вложен умисъл. Може и да греша де. Въпроса е как е допуснато. Нали си има съдия, гледа как се бинтова, връзва, подписи, наблюдател от другия отбор, а-у...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тайсън Фюри е болен от коронавирус и мачът с Уайлдър се отлага

 

Сега вече Фюри си намери добро оправдание за загубата. Толкова не можа да се ваксинира по-отрано, ами 2 седмици преди мача е с една доза ваксина. А вече си бях сложил в календара датата, за да не изпусна случайно мача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Следващият Ленъкс Люис. Не знам в тежаката в момента да има някой който да удря така силно от него:
Efe Ajaba

Редактирано от Kograman
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Най-тъжното е, че точно Бадр ще остане в историята като потърпевш на един от най-неочакваните и свирепи нокаути. Та полякът вече бе включен в списък на чакащите за трансплантация за черен дроб, да го ев@! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тя ситуацията беше в сферата на нелепите случайности !

Със същия успех/вероятност, можеше да го удари гръмотевица или волтова дъга от електрическата мрежа в залата :lol:

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си повярва много, в случая с Бадр така става. Яде дръвцето, и го пенсионираха. Годинките не прощават на никой. 
Да видим Усик с/у Джошката какво ще направи.  Усик е качил кг-ми и взел да събира капчките на колената. Нисък за категорията, не удря като хората за тежките, с тези кг-ми отгоре ще му падне и бързината с която биеше наред в долните категории.  Но, да видим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 15 часа, Stucata написа:

На 06.11, обаче, ще се лее кръв!!! :)

Канело срещу Кейлъб Плант

 

 

Е, на Кейлъб кръвта. Щом Сондърс не можа да го спре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stormbringer написа:

Сондърс

Мани, много лошо го пенсионира ? Конкуренцията не може да проумее, че Канело наистина е "друга лига", а това не е просто израз за това, че е много добър. Започват да го осъзнават много късно - в момента в който започва да раздава тегавите тупалки, ония, дето ги вкарва с голямата злоба. Тогава им светва, ама буквално  ??⚡

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, legaltk написа:

Бооооой, ама много бой го би! :)

Дали не го почупи както Канело строши орбиталната на Били Джо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Stucata написа:

Дали не го почупи както Канело строши орбиталната на Били Джо? 

Нещо съмнителен ми се видя тоя мач. Има подписан договор за реванш, ако Джошуа загуби. Много парички са това.

Иначе Усик беше много по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Stormbringer написа:

Нещо съмнителен ми се видя тоя мач

Да ти кажа, единственото нещо, за което се чудя е защо така джентълменски не му видя сметката Усик в последния рунд, а го остави на крака в последните секунди. Усик е класа, с истински боксьорски качества. Тежката категория са предимно блъскащи (без Фюри).

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

а го остави на крака в последните секунди

То тва е като баница налЕ-Режеш и ядеш??

Има вече някви статии,че гонгът е ударен по рано.

Евала на украинчето,напълни ми душата.

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.