Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 2 минути, niki написа:

Вече са останали само две разцветки. Един зелен ще пътува към София. Размерът е по-малък от моя типичен, но диаметър 40 с 12 височина трябва да е супер за носене. Лъг до лъг сигурно е 46.

Хаха, ами, честито на софиянеца, който го е поръчал! :D Иначе 40мм диаметър, 45-47мм от лъг до лъг и до 13мм дебелина на каса са перфектните размери за часовник от този (дайвърски) тип, по моите лични предпочитания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    758

  • Stucata

    684

  • niki

    345

  • Боре

    236

преди 54 минути, niki написа:

Вече са останали само две разцветки. Един зелен ще пътува към София. Размерът е по-малък от моя типичен, но диаметър 40 с 12 височина трябва да е супер за носене. Лъг до лъг е 46.

Аз искам да поръчам син, но не знам как стои въпроса с мита, такси и ддс. Моля те ме просветли. Нещо не мога да те намеря във вайбър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Pijomir написа:

Аз искам да поръчам син, но не знам как стои въпроса с мита, такси и ддс. Моля те ме просветли. Нещо не мога да те намеря във вайбър. 

Цената на която го купуваш плюс 20%. Това прави около 90 лв. Доставката и митническото обслужване е от твоите хора. Поръчвай смело.

 

Тази партида въобще нямаше черен. Истината е че всички цветове този път ми харесаха.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, niki написа:

Тази партида въобще нямаше черен. Истината е че всички цветове този път ми харесаха.

На мен на синия ме кефи, че безелът си е стоманен, а не цветен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Pijomir написа:

Осъзнавате ли колко лошо ме подхлъзнахте с тия часовници... :D

Мда, ама се радвай, че все още не те е зачовъркало да скочиш на дебелите цени, че става страшно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да можете - зависи си само от мен... Най-вероятно ще се кротна едва когато намеря заветната Сертина. 

 

Иначе ако някой го иска синия SWORDFISH, да пише, ще го имам наум. Надали ще го запазя, макар че не се знае какво ще ми щукне. ;) Визуално ми допада, но принципно не съм фен на сините циферблати. Всъщност, само черно или евентуално бяло харесвам. На Swordfish-a му тича, де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Най-вероятно ще се кротна едва когато намеря заветната Сертина. 

Дооообре! И аз така си казах като си купих Ролекса преди 2 години. От тогава до сега Ролексът отдавна е продаден, а през китката ми минха може би 7 или 8 часовника :D Давай! Сега ти е времето да помпаш часовници! Аз също мечтая за момента, в който ще спре това заболяване :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ако е толкова заветна и важна щеше да си я купил вече. Ще поживеем и ще си покаже.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

Тя ако е толкова заветна и важна щеше да си я купил вече. Ще поживеем и ще си покаже.

Още не съм се пречупил съвсем и над 800 лева ми се струва много за часовник. Иначе обмислям да ми го донесат от Щатите, но се връщат чак лятото... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, niki написа:

Вече са останали само две разцветки. Един зелен ще пътува към София. Размерът е по-малък от моя типичен, но диаметър 40 с 12 височина трябва да е супер за носене. Лъг до лъг е 46.

Преди 3 часа всичко се продаде... Явно бая ги харесват. С нетърпение чакам да дойде моя, само че чета, че това, всъщност, е преордър и идват за 3-4 и повече седмици... Ще стане като чакането на Октавията ми... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, niki написа:

Един пре-ордър е 4-5 месеца, така че тук случаят не е точно такъв.

Дано, че хич не ми се чака... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, niki написа:

Един пре-ордър е 4-5 месеца, така че тук случаят не е точно такъв.

Говорих със съпорта им. "Launch specials" изпращат след около 4 седмици по DHL или Fedex. Помолих ги моята да е по DHL по обективни причини... Ама ще си почакаме - ще забравя какво съм поръчал... :)

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Pijomir написа:

Какво ще рече "бутикова работа" в контектса на ръчен часовник?

Принципно се използва за трудно достъпните часовници. Не от финансова гл.т., а в смисъл като наличност. Такива, до които трудно можеш да се докопаш, така да се каже. От близо 2 години насам, заради изкуствено пониженото производство, с подобен статут се сдоби и "любимия" ти Ролекс Събмаринър ;)

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Федерико (@Federico talks watches) прогнозира, че Ролекс щели да бъдат детронирани от позицията си от Сейко и в частност Гранд Сейко рано или късно. Не съм сигурен, че е прав, но беше интересна гледна точка. Честно казано и аз не смятам, че са нещо изключително, просто са добри в промиването на мозъци / маркетинга. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, niki написа:

@nikiедерико (@Federico talks watches) прогнозира, че Ролекс щели да бъдат детронирани от позицията си от Сейко и в частност Гранд Сейко рано или късно. Не съм сигурен, че е прав, но беше интересна гледна точка. Честно казано и аз не смятам, че са нещо изключително, просто са добри в промиването на мозъци / маркетинга. 

@niki, да, гледах го преди месец някъде (или по-малко неше). Дебелият е продавач, тарикат-момче :DНеслучайно и Ферари подкара :) Обсъждаме я тази прогноза с приятели, ама... доста пресилено. Иначе верни факти споделя. GS е топ изпълнение. Спор няма. Но марката НИКОГА няма да се издигне в култ и статус символ, подобен на Ролекс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.