Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 59 минути, Pijomir написа:

най-вероятно да го препродам с лека печалба

Много трудна работа е това с печалбата от такъв часовник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

преди 19 минути, Stucata написа:

Много трудна работа е това с печалбата от такъв часовник.

В последно време се продадоха няколко зелоса с печалба между 50 и 100 лева. Включително Ники беше продал един. 

 

На мен ми беше интересно да го видя наживо, че бронзов часовник никога не съм държал в ръка, пък и на жена ми ѝ хареса и можеше и на нея да го оставя, ако се случеше да ѝ е удобен. Ако ли не, вероятността да се продаде с поне педесетина лева печалба беше голяма. Но изчезна адски бързо. Влязох на третата минута и докато се наканя, вече беше изчерпан. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За @niki помня, че Helm реализира добре. За Zelos не зная. Може, не го изключвам, но по-скоро е голям късмет, ако се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе го изпуснах този модел, а другитв не ми бяха интересни изобщо... :)

 

Иначе още си чакаме тези, които поръчахме с Ники. Тази седмица най-накрая започват да ги изпращат поетапно и се очаква да приключат за 2 седмици... Така ще стане, че Октавията по-малко я чаках. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги силиконовата каишка на Tissot-а ми е взела да понамирисва. Има ли някаква рецепта или магия за премахване на миризмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, 4е4о написа:

Колеги силиконовата каишка на Tissot-а ми е взела да понамирисва. Има ли някаква рецепта или магия за премахване на миризмата?

Ако измиване със сапун и четка за зъби ме помогне, сменяй гумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stucata написа:

Ако измиване със сапун и четка за зъби ме помогне, сменяй гумата.

Ще пробвам, четох и за търкане със сода бикарбонат. Уикенда ще пробвам разкрасителната процедура. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситизен ще опитат да налазят пазара с нещо ново, но с краден дизайн. Да видим...

 

https://www.ablogtowatch.com/citizen-debuts-new-series-8-automatic-watch-collection/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо Лозанов направо омагьоса Фортиса. Върви +2 сек/ден вече втора седмица. Без вариации - само един ден като карах колело стана +3 секунди. Определено мога да кажа, че съм доволен. Цената на профилактиката е почти без разлика от Методи на Позитано. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Pijomir

На теб ти седи по-добре swordfish-a. При мен е една идея по-малък. Само с микрорегулирането го нагласих. Нямаше нужда да свалям звена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес го видях наживо фортиса - наистина е много запазен. Изглежда много добре. 

 

Харесва ми swordfish-a, но много ми харесва и новия 43мм horizons. Много се чудя дали да не ги разменя... :D

 

 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Pijomir написа:

По-як е хоризонтът, а?

Не мога да кажа дали и кой е по-як. Просто аз обичам смените ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Вчера го видях ревюто. Циферблатът и стрелките ми харесват доста, касата и веригата на Swordfish-a ми допадат повече. Пак съм в дилема. Другият вариант е да се поспра до юли, когато ще има възможност да ми донесат от Щатите една определена Сертина - от jomashop ще излезе малко под 1к... Или пък Certina DS Action Day-Date, която ше излезе 800 лева. 

 

Добри са им цените, особено ако има кой да ти ги донесе... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Pijomir написа:

Другият вариант е да се поспра до юли

Лош вариант! Граби колкото можеш ? Купувай го тоя Зелос и ще решиш кой да запазиш като пристигне ;). А после и Сертината, дядо попе, мноу ясно ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.