Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 26 минути, niki написа:

тежък, респективно чичарски

тъй, тъй, другия път иди с некъв пластмасарник смартуоч, за да те уважават ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

Колкото повече го нося, толкова по-точен е Самурая... Почива само с циферблата нагоре. В последно време го нося по 12-14 часа дневно и:

Screenshot_20210505-103641.png

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата с часовниците.

Не е ролекс или скъпа марка, ама мен ме кефи :)

FB_IMG_16202026589176316.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, vladkant написа:

По темата с часовниците.

Не е ролекс или скъпа марка, ама мен ме кефи :)

FB_IMG_16202026589176316.jpg

Сигурно изстрелва и отровни стрелички :-)/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Боре написа:

?

 

Кафе, прави ли ?!?

 

 

Само между 6 и 7 сутринта....за следобедно кафе не върши работа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vladkant, истински tool-watch, в буквалния смисъл :) Щом си го носиш явно не ти е неудобен, макар да изглежда, че ограничава движението на китката.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има малки неудобства, но ми е подарък от жена ми и ме кефи :)

а и чак толкоз не си "чупя" китката ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли мнение относно тази марка? Много ми допада конкретния модел, но не съм ги чувал. 

 

https://www.crepaswatches.com/styled/photos-13/index.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен, напомпан с екстри микрос - ЕТА, керамика, сапфир. И цената става 1200+ лв. Но нямам инфо/впечатления от марката.

Аз пък се облизвам на една немска Декла :)

https://deklawatches.com/pilot/typea40

Конфигурирах един за 783 евро - златни стрелки (14 карата), сандвич цифер + други благини:

Screenshot_2021-05-09-20-42-53-361_com.android.chrome.thumb.jpg.eab88a3533226c0cb6ddc196d8fb2b59.jpg

Screenshot_2021-05-09-20-42-58-660_com.android.chrome.thumb.jpg.52a078ec747ac69cc6a3aa539b7a1f4a.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Интересен, напомпан с екстри микрос - ЕТА, керамика, сапфир. И цената става 1200+ лв. Но нямам инфо/впечатления от марката.

Аз пък се облизвам на една немска Декла :)

https://deklawatches.com/pilot/typea40

Конфигурирах един за 783 евро - златни стрелки (14 карата), сандвич цифер + други благини:

Screenshot_2021-05-09-20-42-53-361_com.android.chrome.thumb.jpg.eab88a3533226c0cb6ddc196d8fb2b59.jpg

Screenshot_2021-05-09-20-42-58-660_com.android.chrome.thumb.jpg.52a078ec747ac69cc6a3aa539b7a1f4a.jpg

 

 

Всъщност, с ДДС-то става 785 евро или над 1500 лева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

Всъщност, с ДДС-то става 785 евро или над 1500 лева...

Никак не е малко това. След още 500 лева се вади чисто нов Лонжин от Гюлиян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера приключи кампанията за Pathfinder. Дръпнаха ми парите и сега остава само да чакам. Мисля да избера сивия:

 

 

изтеглен файл.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Pijomir написа:

Вчера приключи кампанията за Pathfinder. Дръпнаха ми парите и сега остава само да чакам. Мисля да избера сивия:

 

 

изтеглен файл.jpeg


Ами, честито, остава дългото чакане...

А, какви са другите варианти, че това сиво ми е малко безлично, особено на фона на предишните ти придобивки ?

Иначе е стилен, спор няма !

 

А, маркерите и стрелките бронз ли са или злато ?

Аз ги виждам като бронз.

 

П.П. А бре, не е ли твърде малък ?

Или ръката която го държи, е голяма... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не е голям - 40мм.

 

https://axioswatches.com/pages/pathfinder-gallery

 

Това е галерия с основните цветове, ще добавят и червен, зелен и метеоритено сив, но, за момента, има само рендери. 

 

 

Иначе сивото ми допада най-много. Още повече, ще се връзва най-добре(чербият модел също ще отива) на облеклото ми. Черното също ми допада, но сивото ми е фаворит. Този път мисля да заложа на по-стандартното, защото с предния часовник цветът се оказа причината да искам да се разделя с него... Иначе ако имаше кафяво, вероятно него щях да взема - последните години това ми е любимият цвят. 

Стрелките не са бронз, това е луминисцентна боя. Иначе на някои от моделите са със сребърни стрелки и маркери, други са с черни. 

 

bgreymeteorite_1024x1024.jpg

acrimson_1024x1024.jpg

GreenAxiosWatchesPathfinderHR_1024x1024.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Седи доста изчистено, на което лично аз съм фен. 40мм - лично за мен е перфектният размер, макар че до Самурая ще седи като пеленаче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Честито! Седи доста изчистено, на което лично аз съм фен. 40мм - лично за мен е перфектният размер, макар че до Самурая ще седи като пеленаче :)

Зависи. Циферблатът на Самурая не е голям, дебел е безела. От тая гледна точка, разликата няма да е толкова рязка и забележима... предполагам... Ще видим де. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, с тази визия и с тези размери, аз категорично щях да взема Сейко Алпинист !!!  Разбира се, за мен всички плюсове са в полза на Алпинист-а !

Нямам представа, колко пари е Патфайндера, но дори да е 2/3 от цената на Сейкото, щях да додам и да взема него. На мен, много ми е любим. Ако имаше маааалко по-голям Алпинист, досега да съм си взел и да съм приключил моята драма ... Просто е, както се казва "Часовник, та да откършиш от него..." ? Стои прекрасно и на верига и на страп, стилен, много хваща окото, а и доста прилича на този Патфайндер. А циферите саааа - трепач !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвам стрелките на алпиниста. Този струва 250 долара най-рана цена, после 280,сега може да се поръча на 300,накрая ще е 330.

 

Демек, цената на Pathfinder-a e 1/3, дори - 1/4, от цената на алпиниста. И ми харесва визуално повече. Ноу брейнър за мен... :D

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Боре написа:

категорично щях да взема Сейко Алпинист

...или бейби алпинистът, на който съм хвърлил аз очо, макар че при него цифрите са с боичка. Ама те не са много бюджетни, дева :(

https://timeland.bg/porachka/seiko-prospex-alpinist-spb155j1/

 

@Pijomir, да, стрелките на алпиниста, в стил "катедрала", са малко пенсионерски :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият повече ми допада, но маркерите на часовете не са числа. А и е 36.6,което ми е твърде малко. А и е дори по-скъп. 

 

 

SPB243_a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

Новият повече ми допада, но маркерите на часовете не са числа. А и е 36.6,което ми е твърде малко. А и е дори по-скъп. 

 

 

SPB243_a.jpg


В грешка си, 39 мм е ;) 

За останалото, въпрос на вкус.

Но, цената наистина е несравнима.

Бях останал с впечатлението, че Патфайндер-а, е доста по-скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.