Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 27 минути, Боре написа:

 

Сега проверих - точно от Amazon, но пак пътува от Япония ;) 

Ясно. Стана ми интересно. 

 

 

S100 е много приятен часовник. Единственият минус, бидейки толкова лек, е, че забравям, че е на ръката ми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

Преди 2 часа, Pijomir написа:

S100 е много приятен часовник. Единственият минус, бидейки толкова лек, е, че забравям, че е на ръката ми. 

 

Да, аз също го намирам за много... приятен.  Даже за повече отприятен  ? 

Впрочем, много хора харесват леки часовници. Имам доста познати, които ми обясняват, че не носят часовници, защото им "късали" ръката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Боре написа:

 

...Имам доста познати, които ми обясняват, че не носят часовници, защото им "късали" ръката...

Така е , ако имаше ръка , а не копито на слон , щеше да знаеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, The Best Forman написа:

Така е , ако имаше ръка , а не копито на слон , щеше да знаеш ;)

Слоновете, нямат копита, но това е друга тема...

А, Вие Дон Чичи, ако до 09’30 часа на утрешният ден, не преосмислите отношението си към скромната ми особа, ще се наложи да преосмислите /и то по-болезнен за вас начин/ значението на израза “Дупе - пол нема” !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Боре написа:

Слоновете, нямат копита, но това е друга тема...

Него нали го изгониха от Лесото поради нездрав интерес към козичките, та от де да знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Боре написа:

Слоновете, нямат копита, но това е друга тема...

А, Вие Дон Чичи, ако до 09’30 часа на утрешният ден, не преосмислите отношението си към скромната ми особа, ще се наложи да преосмислите /и то по-болезнен за вас начин/ значението на израза “Дупе - пол нема” !!!

Ти гледай да се сготвиш до 9.30 , да не се запознаеш с разписанието на обществения транспорт ;)

П.П. Държа да се извиня на слона , хипопотама , дивото планинско говедо и всякакъв друг добитък , с който съм сравнявам Ва'ща особа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Сега кой от кой е копирал... :)

 

 

Въпреки това, изглежда супер

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат и по-скъпи и се продават, така че, явно, има търсене. Те и не пускат много бройки - по 2-3 на вариант. 

 

https://zeloswatches.com/collections/mirage-tourbillon

 

Аз съм пас... :D

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Не изглежда хич зле, а в този цвят сериозно ми хвана окото - да си отива с Октавията ми... :) За момента още съм на вълна Океануса, но ми харесва дизайна, може и да го пробвам за в бъдеще. Още повече, че имат магазин и в Европа и излиза около 500 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Pijomir написа:

имат магазин и в Европа

Да, в UK имат склад (а май и в Норвегия има един вносител, който продава с 10ина паунда надценка). Преди Брекзита от там дойде бившият ми PY007. Супер пипнат омаж! Много бях доволен от изработката му! И беше с 4херцоеата Мийота 9015 с 28800 бийта. Абе, за 550лв беше топ сделка...

 

п.п. има едно "но" - py007 беше т.нар. зарибявка - правят омаж на Съб, за да стане марката разпознаваема, респективно влагат много старание в точно този модел и го изпипват максимално добре. Направиха му 2 рилийза, като вторият бе почти без забележки! И след това го спряха, за да си лансират собствените дезайнерски решения. За тях не мога да кажа нищо, защото не са ми минавали през ръцете. Сякаш не влагат вече хубавата Мийота, а само nh35.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпада... Пращат само по пощата. Аз с БГ пощи не искам да имам вземане даване. Последните 2 пратки, които имах по тях, ги писали с опит за доставка и после 20 дни залежават в офиса им... Не ми бяха важни и даже не съм проверявал номерата, защото очаквах да ми се обадят... Да бе... Та ако нямат опция по куриерска фирма, няма да се занимавам изобщо с тях. Иначе кафявото ми е любим цвят и часовника ми хареса визуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и днес съм с Самурая - след касиото ми се струва огромен... Но си ми харесва още. Доста дълго се задържа при мен... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

.... Доста дълго се задържа при мен... ;)

Какво чакаш , пускай го :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли го? ;)

 

Шегата на страна, харесвам го и мисля да си го оставя за постоянно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуцан печели титлата - трол на годината. 

Да се оплача - джи шокът ми, му спира тока от шокове(вибрации). После пак с удар тръгва, но трябва да го настройвам всеки път. Само това не мислех, че може да се случи. Старият ми джи шок е на 8 години и няма такива проблеми. 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, niki написа:

трол на годината

Приемам! ? Трябва да има алъш-вериш, ей! Пускам Full Metal Square-a да се продава ... и да идва следващият ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Успех

Само се майтапя, нищо не продавам :D Квадратът е чук, много яка визия, много добро изпълнение.

А и в момента няма нещо, което да ме грабва и да е в ниския клас. За високия си събирам вече няколко месеца, макар че като гледам поне още 2 години ще трябва да кътам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.