Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 1 минута, Stucata написа:

За високия си събирам вече няколко месеца, макар че като гледам поне още 2 години ще трябва да кътам :(

Какво си харесал? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    762

  • Stucata

    686

  • niki

    346

  • Боре

    236

преди 3 минути, Pijomir написа:

Какво си харесал? 

Целя се в Омега Аква Тера (на верига), на този етап. Тъпото е, че малко може да се застъпи със смяна на колата, ама...ще го мисля като му дойде времето.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stucata написа:

Целя се в Омега Аква Тера (на верига), на този етап. Тъпото е, че малко може да се застъпи със смяна на колата, ама...ще го мисля като му дойде времето.

https://m.olx.bg/ads/q-omega-aqua-terra/

 

Ето, има чисто нови по 700 лева... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Pijomir написа:

https://m.olx.bg/ads/q-omega-aqua-terra/

 

Ето, има чисто нови по 700 лева... :D

:D нИ мога, нИ удържам... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Ето, има чисто нови по 700 лева

Е хуу, де, ма нали писах, че събирам парите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Много благодаря !

По принцип, харесвам и търся на добра цена OCW-G2000H-7AJF, но и твоето предложение е интересно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът от стрелките с T200 продава и S100. Някой ако има желание, може да се пробва. Мисля, че около 900 лева ще му търси, но, предполагам, че и на 800 ще склони. 

 

Часовникът си струва, въпреки че е кварцов. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Омегата за 700 кинта не знам дали е далавера, ама Петек за същите пари си е топ :D

https://www.olx.bg/d/ad/patek-philippe-nautilus-blue-mehanichen-chasovnik-avtomatik-CID655-ID7EFUS.html/?reason=seller_listing|olx_shop_premium

 

Между другото, счупих се да нося Ориент-а, който отскубнах от @Pijomir. Това е най-универсалният часовник, който съм имал през живота си. И честно казано не мисля, че цена-качество има какво да го бие. Естествено е въпрос на вкус, но аз си търсех точно някакъв дайвър, който да не е на цената на гарсониера в Люлин и тоя направо заспа. Страхотно часовниче :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sauberНаскоро отнякъде ми попадна някаква оферта за Мако като това, което ти продадох, за 269 лева - много се чудех дали да не си взема пак... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си естествено! Тва ако му е*а майката нещо (дано да не се случва), от кой да си купя :D

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си го - трябва да си го купя, за да го дам после на @sauber... :D

 

Ей, на, изпуснах момента 

 

 

Иначе наистина беше изкушаващо, само заради веригата се отказах. Не ме кефи оригиналната, а за да си купя такава, която да ми допада, трябва да дам малко по-малко отколкото струва самия часовник. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.05.2021 г. at 16:52, Stucata написа:

@Боре, мерси! Както си го описал, така е! Хем е играчка, хем става за пораснали :) Абе, забавно ми е с тва Касио на китката!

 

А от това ми се повдигна:

 

Аз пък се включих на търг за нещо подобно - интересно ми е как изглежда наживо нещо, направено от братушките... :) Ама повече от 115 лева няма да дам. :)

 

DSC05785.jpg

 

Ако го спечеля, ще го дам след седмица - две на @sauber... :)

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

интересно ми е как изглежда наживо нещо, направено от братушките

И на мен ми беше. И аз притежавах един Восток Командирские К39 около 2 месеца. Механиката зле навива. Няма добър резерв. Но поне беше лицеприятен :)

2415-390775-1.thumb.jpg.8a81ea946fca396ee6dc0787a91600fb.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не изглежда зле командирския.

 

На мен точно тази амфибия ми изглежда добре и ми харесва веригата - даже е с цели звена. Надали много ще се задържи, но на @sauber ще му дойде тамън за до 100 лева. :) Ако иска, да го хвърля в стената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам съмнение, че някой ще ме надцака над 115, но толкоз бих дал за този часовник. Не държа чак толкова да го взема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Импулсивно го поръчах този. Попадна ми на много добра цена и взех последния за момента. 

 

@sauber, не знам за руския, но този ще ти хареса. Води се Мако 3, една идея по-голям е от твоя и е със сапфир. Ще го понося малко и ще го продам. Някой ако има желание, да казва... ;) Ще го дам на добра цена. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, с наложен платеж е, така че ако наживо не ми допадне, директно го отказвам... Затова се навих. :D

 

Но е прилично под нормалната му цена. Даже излиза колкото в щатите преди да начислят множество такси. 

 

Зеленото не е моя цвят, но точно този изглежда интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Импулсивно го поръчах този. Попадна ми на много добра цена и взех последния за момента. 

 

@sauber, не знам за руския, но този ще ти хареса. Води се Мако 3, една идея по-голям е от твоя и е със сапфир. Ще го понося малко и ще го продам. Някой ако има желание, да казва... ;) Ще го дам на добра цена. 

 

 

Изглежда по-груб от Каното.

Аз още следя моя, без да го сверявам. За 45 дни е на общо +34 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каното е по-голям с диаметър 43. И е с минерално стъкло. 

 

Този като размер е колкото Макото - 41.8. И е със сапфир. 

 

Веригите на всички са еднакви, т.е. не са нищо особено, а закопчалките са зле, но вършат работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах го - колкото повече клипове гледах в нета, толкова повече се убеждавах, че няма да ми допадне с това зелено. Поне безелът да беше черен.

 

@sauber, сори, няма да имам да ти дам заместител. :)

  • Объркан съм 1
  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех, че спечелих търга с един единствен залог - 115... :)

 

Чакам да ми го пратят:

 

DSC05812.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.