Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Преди 12 часа, Pijomir написа:

Как съм го изпуснал... :(

 

Записах се в листата. Дано бързо мине.

05_W13.JPG


Е, той и Ники го беше пропуснал…

Тъкмо бях решил, че ще правя “Голям шлем” и … видях размерите.

Та, му писах да се жалвам, но за разлика от мен, той се е записал в листа с чакащите, а аз не.

А ти, си пропуснал двойно повече месеци, в които не си отварял сайта на HELM :D

Иначе, часовника за мен е прекрасен, много е пипнат !

Ако Ники не ползва номера за себе си, а ти го предостави, след около година може да притежаваш това бижу и да му се радваш ;)

 

П.С. Никсън, според мен китката от снимката, е на женско джудже от вселената на Толкин. Тях никой не ги е виждал, така или иначе :D

П.С.2 На който не му се чака, в Chrono24 има един за 575 зелени, а в eBay за 700 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

@Боре

 

Защо не писа тук бре, човек... Много ме е яд, тоя часовник много ми допада... Ама на скалпери пари не давам. 

 

 

Изпуснах един пич, който си предлагаше реда в един форум... Миналата седмица получил мейла. Писах там ако някой не иска да купува, да ми драсне. 

 

Ники, не ме забравяй, ако се откажеш да купуваш за себе си. Тоя часовник е баш моя размер и всичко ми допада по него... А, да, @niki, на теб ще ти е малък... :P

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

@Боре

 

Защо не писа тук бре, човек... Много ме е яд, тоя часовник много ми допада... Ама на скалпери пари не давам. 

 

 

Изпуснах един пич, който си предлагаше реда в един форум... Миналата седмица получил мейла. Писах там ако някой не иска да купува, да ми драсне. 

 

Ники, не ме забравяй, ако се откажеш да купуваш за себе си. Тоя часовник е баш моя размер и всичко ми допада по него... А, да, @niki, на теб ще ти е малък... :P

Ами, знам ли …:unsure:

Реших, че няма да имате интерес към марката и че само мен ме кефи !

Отделно, че всички сте хиени и ако представлява интерес, няма как да го пропуснете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Боре написа:

Ами, знам ли …:unsure:

Реших, че няма да имате интерес към марката и че само мен ме кефи !

Отделно, че всички сте хиени и ако представлява интерес, няма как да го пропуснете :D

Хиени, хиени, ама толкова много часовници... Не се получава да следя всички марки. 

 

Наистина много ме е яд за тоя... Ще се чака явно. Писах в няколко чуждестранни форума, ако някой се откаже, да пише. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 8 часа, digitalundgrd написа:

Ще изпреваря някой хора като кажа - Хубаво ти е касиото, ама не е океанус ? 

Ако визираш мен, бъркаш... ;)

 

Дурото е яко. И аз съм го заглеждал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Pijomir написа:

Дурото е яко.

Дурото е пълен та*ак. Ама аз именно за та*а*а си го и купувам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Stucata написа:

Дурото е пълен та*ак. Ама аз именно за та*а*а си го и купувам ?

Верно?! На клипчета не изглежда зле. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Pijomir написа:

На клипчета не изглежда зле

За 155 лева получаваш доста. Най-впечатляващото са циферът (с лек, ненатрапчив sunburst ефект), индексите и стрелките. Профилът на касата е доста добър. Алуминиевата вложка на безела е с добри тонове на черното и синьото. Определено Батманът е по-сполучливата разцветка спрямо Пепсито (бях тръгнал за Пепси). Безелът е халтав, но поне се върти и цъка, че съм виждал клипчета на бая спечени безели (може би е до партида). Финиш на касата, бръшване и полиране - евтини, отговарящи на цената на часовника. Корона - на винт, не е халтава, добре се завива/развива (но се усеща евтина), естествено не е брандиран, но напълно отговаря на ценовата категория. Каишка - не особено комфортна. На Сейко гумата е в пъти по-мека, но отново цената си казва думата. За съботно-неделен, за плажа, за парка с децата е перфектен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.04.2022 г. at 21:33, Stucata написа:

Аре, поздрав, манЯци! Casio ма-"Duro" ???

 

1650047538068.thumb.jpg.53029dc433b651ce8a57d6562f21ecc5.jpg

1650041377653.thumb.jpg.1010a86a69a91ae35bcc0e8b041cf2cd.jpg


Честит бийтър !

Дуро-то е култово и наистина - за парите си е много часовник B)

Отдавна си търсех, само че първо издание, изцяло черен и с Марлин-а на 6 часа, накрая намерих за невероятните 42 долара от Хамериката, но плащането през PayPal и чакането два месеца, ме отказаха…

Но пък, си взех друга играчка, подходяща за “синьо-червените” ми настроения, за грандиозните 160 левчета, на прИмоция :D
 

8FE3417D-DA68-4586-A99A-1816FD1D921B.thumb.jpeg.5e3265de5565ace914ee7176b2ff274d.jpeg

B771FCA3-9C92-493B-9A4C-0D397679D80F.thumb.jpeg.e5a82dad98b0b33b3a65985e8e7d1843.jpeg

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Боре написа:


Честит бийтър !

Дуро-то е култово и наистина - за парите си е много часовник B)

Отдавна си търсех, само че първо издание, изцяло черен и с Марлин-а на 6 часа, накрая намерих за невероятните 42 долара от Хамериката, но плащането през PayPal и чакането два месеца, ме отказаха…

Но пък, си взех друга играчка, подходяща за “синьо-червените” ми настроения, за грандиозните 160 левчета, на прИмоция :D
 

8FE3417D-DA68-4586-A99A-1816FD1D921B.thumb.jpeg.5e3265de5565ace914ee7176b2ff274d.jpeg

B771FCA3-9C92-493B-9A4C-0D397679D80F.thumb.jpeg.e5a82dad98b0b33b3a65985e8e7d1843.jpeg

 

Не харесваш Форман , а харесваш това .. то си извратен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, The Best Forman написа:

Не харесваш Форман , а харесваш това .. то си извратен !

Хахаха, при положение че почти всички харесват някакъв модел на G-SHOCK и почти никой не харесва Форман /Мултипла/, чудя се кой е извратен … :D:D:D

Иначе, си прав - грозен е, както повечето G-SHOCK, но тук идеята е друга B)

А, при Форман и Мултипла, идея няма …

 

П.С. Това, че имаш дамски китки и единствените часовници които ти стоят прилично, са големите размери от дамските серии, си е лично твое, битово извращение, както казва един персонаж, изигран от Христо Гърбов :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ето ти нещо, подходящо за “зелените” ми настроения :P

 

8F8EFAA8-D49C-4804-812C-5A0D30DB94C3.thumb.jpeg.bc769dc3ddc27d9e88ac4e256562646f.jpeg9A48852A-A90B-4908-994E-B47332379F8C.thumb.jpeg.a55085e81e33de44cec686c3f4328ca3.jpeg91D4A8F9-CBD3-47E7-AA4A-2EBB18C338E1.thumb.jpeg.22d8a63576e419cc58661548b04e3f2f.jpegB96CAC06-9501-4F72-9448-68B18C181B9B.thumb.jpeg.7843dcfe07bed86b5bfa72f131993911.jpeg
 

Току виж, ти допадне повече :D

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Също толкова грубо , претруфено и грозно .. отива ти на ловджийския камуфлаж поне ?

 Ти си страшна … консерва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Боре написа:

 Ти си страшна … консерва :D

Е да , проявата на лош вкус не е липса на вкус (поне) .. ще отбележа , че са от една дизайнерска линия с черното недоразумение , което предвидливо криеш в гараж (да не ти се смеят хората) .. лош , но все пак вкус !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Боре написа:

А, при Форман и Мултипла, идея няма …

хахахахах, да, това са квазимодотата на автомобилостроенето ??? Честит Гъ-Шок! ? Винаги е добре човек да притежава нещо такова ? 

 

p.s. да, няма вече Марлин Дуро. Ако има нов, ще е нещо отлежало, защото май вече от година насам е "обновената" версия, чиято разлика с предишната е рибата "шиш"? на шест часа. Която беше много приятна, де! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Боре написа:

 Ти си страшна … консерва :D

А като дете изобщо не е бил такъв. Просто защото понятието е било измислено чак през Ренесанса, когато вече е бил на зряла възраст.

 

Нещо да кажете за това (прадава се в стрелките)

image.thumb.png.8a23599a499aeb73e45f7322a43ca6df.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Stucata написа:

хахахахах, да, това са квазимодотата на автомобилостроенето ??? ...

Дано да говориш само за ФИАТ -а , щот инак ще си късаме потниците ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.