Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

@Боре, идеята, вярвам, всички са я схваналЕ...без @Pijomir, очевидно, който все още се чуди защо парите не са по сметката ми ??????

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    755

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

преди 22 минути, Stucata написа:

@Боре, идеята, вярвам, всички са я схваналЕ...без @Pijomir, очевидно, който все още се чуди защо парите не са по сметката ми ??????

Продал си ролекса? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stucata написа:

@Боре, идеята, вярвам, всички са я схваналЕ...без @Pijomir, очевидно, който все още се чуди защо парите не са по сметката ми ??????

Абе, аз че имам идея, имам …

Даже са идеИ :D

Макар, едната да не ми се вярва, освен ако не си го продал с “е@аси печалбата” B)

Обаче започвам сериозно да подозирам, документни измами :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Боре написа:

 

Макар, едната да не ми се вярва, освен ако не си го продал с “е@аси печалбата”

 

Ти колко ги пресметна, че са? Аз ги преброих около 10к... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Pijomir написа:

Ти колко ги пресметна, че са? Аз ги преброих около 10к... :D

Първо, на мен ми изглеждат дори по-малко, второ - може да не са всичките, трето - може да не са От Ролекса, а За … примерно Омега или друг Ролекс, или поне да са част от тях :D

Като се има предвид, че цените определено се юрнаха нагоре, започвам да се ядосвам, че не инвестирах в два-три часовника…

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше другото предположение. Какво ще караш сега? И за колко успя да я бутнеш? Аз се чудех за моята, но като се замислих, че не мога да взема нищо смислено за същите пари и че ще трябва и да чакам, ако портчам нова, се отказах. Моята Октавия е на 45к км...

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stucata написа:

Не, бе, пичове, Ролексът си в кутията. Продадох Шкодата ?

Супер !!! Някой, определено ще и се радва !

Сега, след премиум часовника, следва премиум возило B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Боре написа:

следва премиум возило

Боре, ебавам се с Пижака... Как ще си продам Шкодата❓❗Перфектно направена  и  само на 73 000км. Кви премиуми, кви 5 лева...или какви 10 000 лева?! ???

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Pijomir написа:

Ебавай се

Не го приемай лично, лаф моабет да става ? Ебавките са част от майтапа и настроението ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Pijomir написа:

 

Capture.JPG

Докато са още евтини, ползвайте код "120LOUPE24" за 120 Евро отстъпка до края на март и си вземете нещо, което ви харесва. @digitalundgrd, нали се чудеше за един черен Sealander, тия часовници наистина си заслужават. Гледам го моят и все повече ми харесва. Няма нещо, което да не ми допада. Страхотен часовник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след Сийландера се "чудих" за още 10 други ?

 

За сега карам по план с кинг самурая...поне до лятото ;) Ще го ползвам по предназначение в Гърция при някое и друго гмуркане еххехехе. 

След това ще го мисля. Опции бол ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Stucata написа:

Боре, ебавам се с Пижака... Как ще си продам Шкодата❓❗Перфектно направена  и  само на 73 000км. Кви премиуми, кви 5 лева...или какви 10 000 лева?! ???

Ти, коУко си доУен, МиУенеее …

Иначе, ако си оставил РолексО, Евала - красива е гадинката и аз бих съжалявал, ако не съм я купил с цел инвестиция !

Иначе, на Шкодето също ще му дойде времето ;)

Много ти го харесвам, ама пусто как ме дразни визията на Рапид на стероиди, не е истина …

 

П.П. Новите Омега, направо ме смачкват … 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боре, часовникът и сега има смисъл да бъде продаден, защото това са цените в Хроното:

Screenshot_2022-02-17-15-39-46-774_com.android.chrome.thumb.jpg.c8e0f9991047f1bf75927354931d379d.jpg

 

Аз обаче подозирам, че тези цени никога повече няма да станат по-ниски, а напротив винаги ще се катерят нагоре. Също така, реално не съм го купувал с тази цел. Та аз дори не мислих да атакувам Ролекс, предвид ненормалния пазар в момента и липсата на нови Ролекси в официалните представителства. Бях си много добре и с Тюдора. Аз и сега го казвам - Тюдор има изработка до степен 90% от тази на Ролекс, а конкретният Блек Бей 58 имаше и инхаус механика. Една от най-добрите сделки на пазара за тези пари. Че и красив (в моите очи) на всичкото отгоре. Къде от скука, къде от любопитство опитах късмета си по Коледа, като написах един мейл на Беша, с молба да ме посъветват как да постъпя, ако все пак искам да се докопам до Ролекс и те взеха, че ме изненадаха много приятно, че само след 1 месец чакане мога да получа Експлорър 1. Просто ми се усмихна късметът. 

Относно колата - да, в някой момент неизбежно ще се сбогуваме, но дотогава ще си я карам с кеф ? Реално следващата мисля да е на ток. Например Ениак Купе rs е супер вариант, но 400км пробег все още не са ми достатъчни. Искам 5-600км. Но още не се предлага. Също така няма и изградена мрежа от зарядни станции. Т.е. ще си почакам едни 5 години, през което време има какво да търкалям ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Stucata написа:

липсата на нови Ролекси в официалните представителства

Един приятел си продаде носения 6 години Ролекс за 2к евро повече, от колкото го е купил тогава. Сега търси от няколко седмици черен Съб и НЯМА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

@Боре, часовникът и сега има смисъл да бъде продаден, защото това са цените в Хроното:

Screenshot_2022-02-17-15-39-46-774_com.android.chrome.thumb.jpg.c8e0f9991047f1bf75927354931d379d.jpg

 

Аз обаче подозирам, че тези цени никога повече няма да станат по-ниски, а напротив винаги ще се катерят нагоре. Също така, реално не съм го купувал с тази цел. Та аз дори не мислих да атакувам Ролекс, предвид ненормалния пазар в момента и липсата на нови Ролекси в официалните представителства. Бях си много добре и с Тюдора. Аз и сега го казвам - Тюдор има изработка до степен 90% от тази на Ролекс, а конкретният Блек Бей 58 имаше и инхаус механика. Една от най-добрите сделки на пазара за тези пари. Че и красив (в моите очи) на всичкото отгоре. Къде от скука, къде от любопитство опитах късмета си по Коледа, като написах един мейл на Беша, с молба да ме посъветват как да постъпя, ако все пак искам да се докопам до Ролекс и те взеха, че ме изненадаха много приятно, че само след 1 месец чакане мога да получа Експлорър 1. Просто ми се усмихна късметът. 

Относно колата - да, в някой момент неизбежно ще се сбогуваме, но дотогава ще си я карам с кеф ? Реално следващата мисля да е на ток. Например Ениак Купе rs е супер вариант, но 400км пробег все още не са ми достатъчни. Искам 5-600км. Но още не се предлага. Също така няма и изградена мрежа от зарядни станции. Т.е. ще си почакам едни 5 години, през което време има какво да търкалям ?

Напълно съм съгласен с мнението ти за цените, защото уви и аз така ги виждам нещата. Точно затова казах, че ме е яд че не се реших да инвестирам. Но сега и да ме е яд, полза няма. 
Иначе, Тюдор са добра алтернатива, но предизвикват твърде много противоречия в мен.

Впрочем, има две видеа на един пич, който си купи като твоя. Щастлив и треперещ от вълнение, прибира се вкъщи, отваря кутиите и … О, ужас - отстрани на касата, близо до единия лъг, полировката прецакана и стои едно петно/участък и ти вади очите. Веднага рекламация на дилъра, приемат му я с хиляда извинения и го взимат, за да бъде полиран. Пича доволен и започва мъчително 6 или 9 месечно /не помня точно/ чакане. Накрая пристига, Пича отваря кутиите с треперещи ръце и … още по-голям ужас - цялата страна на касата, като първоначалното петно/участък, но една идея по-фино. Пича предявява нова претенция и .. греда, отговорът на Тюдор, е че няма право на такава. След куп разправии, успява с някаква загуба, да го върне на дилъра.

А цените за твоя, в момента са нереално високи. Както и за новата серия Пелагос.

 

А относно Шкодака, щом си те кефи, дръж си го - електрическите алтернативи с желания от теб /и от мен/ пробег, комплектовани с кабел от който има смисъл и/или домашна зарядна станцийка, се обаждат на 120-130 к, минимум !

Еми, не благодаря - докато не ми покрият като преход, поне 600 километра - реални, с климатик/отопление, нормална магистрална скорост и то през всички сезони и всякакви атмосферни условия, ще пасувам.

Но, сериозно обмислям еФтина електричка за градски ХаФтомобил. С моя пробег от 1-2 к месечно, почти всяка ме устройва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная за въпросния клип на онзи насрания Тюдор. Той е единствен в тубата, като потребителят беше направил 2 или 3 общо, свързани с проблема му. И още нещо - кой е тоя жалък балък, който не си оглежда часовника за 7000лв. преди да го купи?! Подобни поразии се виждат с просто око. Ами, нормално е и от Тюдор да се дърпат, защото и те няма как да знаят дали не го е надрал тоя баламурник... Аз не бих му го приел като рекламация. 

Иначе цената на часовника и сега и сега е супер - 7050лв. Поскъпна само със 150лв, което не е драматично. Просто няма алтернативна на пазара. Стига човек да не го бърка, че на цифера пише Тюдор, а не Ролекс ?

 

@Izolini, нов Съб от Беша - няма начин❗Не и ако не си им приближен. Познавам такива хора и те успяват да получат каквото искат, макар и с цената на малко чакане. До определени модели няма как да се докопа простосмъртен. Съб, Дейтона, Ойстър с Тифани цифер и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Stucata написа:

Зная за въпросния клип на онзи насрания Тюдор. Той е единствен в тубата, като потребителят беше направил 2 или 3 общо, свързани с проблема му. И още нещо - кой е тоя жалък балък, който не си оглежда часовника за 7000лв. преди да го купи?! Подобни поразии се виждат с просто око. Ами, нормално е и от Тюдор да се дърпат, защото и те няма как да знаят дали не го е надрал тоя баламурник... Аз не бих му го приел като рекламация. 

Иначе цената на часовника и сега и сега е супер - 7050лв. Поскъпна само със 150лв, което не е драматично. Просто няма алтернативна на пазара. Стига човек да не го бърка, че на цифера пише Тюдор, а не Ролекс ?

 

@Izolini, нов Съб от Беша - няма начин❗Не и ако не си им приближен. Познавам такива хора и те успяват да получат каквото искат, макар и с цената на малко чакане. До определени модели няма как да се докопа простосмъртен. Съб, Дейтона, Ойстър с Тифани цифер и т.н...

 

Да, точно три видеа има пича. Ами, кой не гледа - който не очаква, подобна простотия... Аз също не съм убеден, че ще го разглеждам в магазина. Бих се наслаждавал на момента, като се прибера у дома. 

 

Признавам, че не съм и поглеждал цените в България. А в чужбинско, са толкова разнообразни, че чак не можеш да се ориентираш като хората. Имам предвид, при различни дилъри.

Иначе, на официалния сайт на Тюдор, твоят е точно 3550 евракис. 

А в Беша, го нямат - току що проверих B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Боре написа:

в Беша, го нямат

Човек, аз купих последния наличен преди вече почти половин година и още не са получавали... ББ58 стана много търсен и поддържането на наличности ги затруднява. Още аз като купувах ми казаха, че от Тюдор са им писали официално, че вече не могат да заявяват примерно по 5 бройки за следваща доставка. Все още не е както при Ролекс, разбира се, защото може да се поръча и след 1-2 месеца човек може да го притежава, но проблемът е, че го няма наличен, т.е. КАПАРИРА СЕ НА СЛЯПО, пък ако не те изкефи на живо, кофти. Макар че по-скоро може да не ти допадне как ти седи на китката, защото откъм изработка, цветове и материални няма много за какво да се хване човек. "Недостатъците" му са видни и от клипчета и снимки, т.е. не е нужно да го хванеш в ръка, за да го констатираш. Има нещо много важно при този часовник, впрочем това важи за всеки един от моделите им, които съм хваща в ръка (общо 4 модела) - усещането е "wow, feels just like a Rolex"! А това говори страаашно много за продукта. Чак те хваща яд, че не е с бранда на Ролекс, защото освен златните индекси и стрелки (тази разлика е недоловима), както и минимааално по-рафинираното бръшване при Ролекс (доловимо е само, ако човек се е докосвал до Ролекс и го е зяпал продължително) и отново минимално по-съвършената му верига, други разлики няма! Ама както казват ромите - "нотариално известен факт" е, че най-голямата разлика в цената е обусловена до много голяма степен само от наличието на марката на цифера. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://timeandtidewatches.com/omega-and-swatch-blast-off-together-on-the-bioceramic-moonswatch/

 

Звънях в Суоч. Естествено няма да го има в България...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sauber написа:

Звънях в Суоч

Мислих да звъня, но проверих в официалния сайт на марката, за да видя къде ще може да се купи. Деба мама им!! Да не говорим, че който се домогне до такъв за 200 паунда ритейл цена от магазина, ще го препродаде за минимум 1000... Аз бих си купил цялата гама - супер колекция, която след време пак ще стъпи на егати цената... Макар, че реално ще могат да се купуват по 2 бройки на купувач, ама все ще намериш хора, за да купиш всичките. Като се чукне на съответната държава, се вижда и за кои магазини точно иде реч.

 

IMG-bc305593fb56a56ea63e29af65a1f39a-V.thumb.jpg.01e4df1b6a66ae589c2e5de5a9db485b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и един приятел сме активизирали агенти из половин европа. Ша видим ко ша стани ? За сега се борим за по един за нас и по един за жените ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.