Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Преди 1 час, niki написа:

Аз съм номер 1100 кръгло. За титаниево Вануату съм 135ти номер. 

Яко. До месец можеш да го имаш... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Виж ти какви чудеса колекционирали някои хора тук... :) Аз не съм голям маниак нито пък спец по часовниците, но все пак да се похваля каква награда получих за победата си в миналогодишното издание на рали "Трансилвания класик", където един от основните спонсори е Тисо... сега остава само да си взема към него и един Алпин 110, за да го поставя на таблото ;) 

https://www.hodinky-365.com/tissot-alpine-on-board-quartz-t1236101605700-special-edition-x1185432

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.06.2022 г. at 14:59, Stucata написа:

@Krankenstein, пожелавам ти да не се запалваш по това хоби ? Тисото е много приятен модел! 

A, защо? Аз имам още няколко броя интересни ръчни часовници, хронографи и хронометри, но също както и при колите предпочитам антикварните модели. Новото според мен е за удобство и да върши работа, а старото - за колекция и кеф :) Виж, нов Алпин 110 не бих отказал, ама явно ще се наложи да почакам малко моделът първо да поостарее... но не прекалено, че след един по-дълъг период цените отново скачат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krankenstein

Без снимки не се брои, дай на наркоманите да оплакнат очото. От участниците тук почти няма стари часовници, така че ще се обогати темата. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има интерес, Щайнхартът се продава. Състояние - ново, има един косъм между лъговете от смяна на каишки. Оригналната все още е чисто нова. Цена 800 пари, включена е каишката от скат. Ако някой е мераклия - да пише на лично. 

IMG_20220609_154413.jpg

IMG_20220427_125715.jpg

IMG_20220419_140822.jpg

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям е и това ме дразни много. Бял цифер, а и без безел... Струва ми се, че @Боре е единствен подходящ собственик за този мастодонт. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

Голям е и това ме дразни много. Бял цифер, а и без безел... Струва ми се, че @Боре е единствен подходящ собственик за този мастодонт. 

 

Не знам защо, но нещо не е моят часовник ... Не, че е лош или нещо друго, просто не е моят ! Иначе, като размери е ектстра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Боре написа:

 

Не знам защо, но нещо не е моят часовник ... 

Е не е твой , на niki е .. кога дадеш едни пари , ще стане твой ;)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, The Best Forman написа:

Е не е твой , на niki е .. кога дадеш едни пари , ще стане твой ;)

 

Така де, точно това обяснявах - че пИсмото за парете, каде си ми го писАл, не съм ти го получИл :D

Демек, не е моят :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една ужасна грозотия, на цена … 1.88 милиона евро :o

 

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/49878-ferrari-pokaza-nay-tankiya-chasovnik-v-sveta-s-tsena-kato-na-chetiri-hiperavtomobila



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ужасно е... Потресаващо ужасно... 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това квазимодо е само заради рекорда. Не очакват да се юрнат богаташите да го изкупуват. То е нелепица това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от март почти не го свалям... ;)

 

 

 

20220710_132135.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от както съм го взел от @Борего свалям само ако ще правя свинщини, че ако го одраскам ще ме задвратиIMG_20220710_184507.thumb.jpg.1d3527aac4e605bed987e9ff64e8ebd8.jpg

И една снимка стил Стуци ?

IMG_20220710_185002.thumb.jpg.a2291ed15c77e31ab8600d444ff82aa1.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, digitalundgrd написа:

@Pijomir бръже да каже колко големи зелени има на тезгяха ?

Аз си ги държа в банката... :)

 

Освен да снимам от ел. банкирането... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.07.2022 г. at 18:51, Izolini написа:

Аз от както съм го взел от @Борего свалям само ако ще правя свинщини, че ако го одраскам ще ме задвратиIMG_20220710_184507.thumb.jpg.1d3527aac4e605bed987e9ff64e8ebd8.jpg

И една снимка стил Стуци ?

IMG_20220710_185002.thumb.jpg.a2291ed15c77e31ab8600d444ff82aa1.jpg

 

Аз моя от както съм го взел от @Pijomir, съм правил кво ли не с него. И да ти кажа, няма и драскотина. Дали щото на късмет, дали щото не се драска - не знам. Но аз и за това го взех. Да имам някакъв читав часовник, на който да не треперя. Че то живота ми се овъртя в две посоки:

1. Да пазя тва и онова

2. Да зареждам тва и онова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Вануату е грозновато, но @Боре май му се кефеше? ;)

 

Аз си чакам Миакото. 1811 съм вече. След година и нещо може и да се докопам... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.