Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Няма да говорите срещу Мултипла, много як модел е. Супер функционален и толкова грозен, че чак е готин. 

@Боре Но това чудо как се вижда колко е часа? Явно имаш чудесно зрение. 

Зеленякът е трепач обаче. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

Преди 7 часа, Stucata написа:

Пижак, това стари снимки ли са или просто още не си го продал? ??? 

За момента съм perfectly satisfied и не мисля да го продавам скоро. Знам, че съм го казвал и друг път, но не виждам недостатъци в този часовник и ме кефи страшно много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, niki написа:

Няма да говорите срещу Мултипла, много як модел е. Супер функционален и толкова грозен, че чак е готин. 

@Боре Но това чудо как се вижда колко е часа? Явно имаш чудесно зрение. 

Зеленякът е трепач обаче. 


Честно казано, видимостта/четимостта “на живо” е в пъти по-добра, отколкото изглежда - типично за G-SHOCK … 

Но, ако толкова не виждаш, винаги имаш наличен дигитален дисплей !

Проблемът не е в часовничето което купих - то си има своите функция и предназначение … ;)

 

 

Проблемът е, в това което наистина много харесах и разбира се, реших че ще си купя …

 


 

Да, ама като видях цената …, лееееко дадох на “задна” :(
Вярно, че е мнооого як, ама … :o

 

274547E0-7A82-4CDC-865B-059F1C4FB030.thumb.png.88d998210a97a7a36ba06c42d121a91b.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stealth wealth му викат на този модел. Ако искаш мога да ти продам моя метален квадрат - цената е 10 пъти надолу. Средният вариант са обикновенните титаниеви квадрати - те са по-малко от половината от мрг-то. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, niki написа:

Stealth wealth му викат на този модел. Ако искаш мога да ти продам моя метален квадрат - цената е 10 пъти надолу. Средният вариант са обикновенните титаниеви квадрати - те са по-малко от половината от мрг-то. 

Ники, мерси за предложението ?

То, квадрати има купища, като модели и варианти.

Този ме грабна моментно, не съм го обмислял сериозно за покупка.

Но, цената буквално ме втрещи и разбира се, ме отказа на секундата :D

То, заради това изобщо го коментирам !

Отделно, че реално погледнато, единственият квадрат който ми стои добре, е т.нар. King ;)

Иначе, титаниевите са опция, макар че според мен, те също са неоправдано скъпи !

Трудно бих дал такива пари за този часовник, да не кажа че изобщо не бих - около 1000 ми е тавана за такъв часовник, но честно казано, бих ги дал за друг модел G-SHOCK.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Никой не каза дали това си заслужава?

Ако те кефи на вид, става, защо да не става ? Изглежда нов. Цената става лесно на 250. Циферът е винтидж. Ако се кефиш на римски цифри, скачай. 

 

@Боре, скъпият квадрат и лудите японци. Как ще поискаш 6 палки за часовник с батерийка, без да е чисто злато?! ? Чистото злато са 35 бройки и отдавна няма налични, а на вторичния се търгуват за 120 000+ долара. Но за титаниева сплав, ако ще да е добита от друга планета, е чиста проба обир, респективно лудост да се дадат. Освен, ако не говорим за див фен на марката или някой скучаещ пачкосан тип. Стоманеният за илядо лева е перфектен. Не че не е скъп, ама е поносимо. 

 

@Pijomir, ПРОДАВАЙ!!! ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stucata написа:

Ако те кефи на вид, става, защо да не става ? Изглежда нов. Цената става лесно на 250. Циферът е винтидж. Ако се кефиш на римски цифри, скачай. 

Всъщност @Боре ми го намери на 290 нов от магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 290 лв. няма какво да го мислиш. Единствен недостатък е минералното стъкло - ако си невнимателен с часовника, скоро ще се виждат драскотини. Ако си внимателен няма проблеми. 

@Боре Като си прав, си прав. За твоята осанка само кинга, ама предвид факта, че вече си имаш шок, просто няма смисъл. 

ПП Мен нещо ме е засърбяло за ръчни скорости 6497/6498. 

Край няма тая простотия, както казва еврейчето Жори Гудман - "Don't start watch collecting." 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

За 290 лв. няма какво да го мислиш. Единствен недостатък е минералното стъкло - ако си невнимателен с часовника, скоро ще се виждат драскотини. Ако си внимателен няма проблеми. 

@Боре Като си прав, си прав. За твоята осанка само кинга, ама предвид факта, че вече си имаш шок, просто няма смисъл. 

ПП Мен нещо ме е засърбяло за ръчни скорости 6497/6498. 

Край няма тая простотия, както казва еврейчето Жори Гудман - "Don't start watch collecting." 

 

Мдаааа, не само че няма край, ами продължава да се разраства ... :( 

 

@niki То, хубаво са те засърбяли ръцете за ръчни скорости, ама тази ЕТА се влага и е влагана в какво ли не ...:rolleyes:

Не ни дръж в напрежение, кажи в какво си се прицелил :D

 

П.С. Мирише ми на Хамилтън ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Щайнхарт по-скоро

Ей, мой приятел продава този модел, но 44мм (води се предходния Марин Хронометър II). Ръчно навиване - 6498 ? Часовникът не е носен. 2 пъти е слаган на ръка и няма никакви следи от носене, да не говорим за драскотини/други и т.н. Ценичка: 750лв. (нов, с доставка беше 980лв., аз му го поръчвах). Има още 1 година гаранция. 

 

Screenshot_2022-04-18-15-06-32-020_com.android.chrome.thumb.jpg.4eb71e736f2cf8874d2d5c8755699acc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Stucata написа:

 

 

@Боре

@Pijomir ПРОДАВАЙ!!! ????

Не. :D

 

 

20220326_131747.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata Това този от продавалника ли е? На 750 лв може да уредим въпроса. Ако искаш дай на лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

лично

Най-добре. Драснах малко инфо.

 

@Pijomir, разбирам, просто още не знаеш, че скоро ще го продаваш ???

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Stucata написа:

 

@Pijomir, разбирам, просто още не знаеш, че скоро ще го продаваш ???

 

Особено ме кефи короната. И въпреки че е широка, е тясна и не ми наранява ръката. 

 

 

20220418_213702.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Особено ме кефи короната

Аз пък визуално баш там откривам недостатъци, погледната точно от този ъгъл. Защото логото е постигнато с лазерно гравиране и не ме кефи как седи. Ако са се постарали от CW, ще да са загладили острите ръбове, а ако не са, като прокараш нокът през короната, острите ръбове ще го ошлайфат, а ако натиснеш, директно ще изрежеш малко нокът ? Впрочем, така прави и короната на Панерай Радомир, който е часовник за 9300 лева (това не е онази голямата със заключващи механизъм).

 

Абе, какво съм тръгнал да обяснявам?! Продавай!!! ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Stucata написа:

 Радомир

Ахахахаха... То в пернишко е така... Все гледат да те изрежат или ошлайфат... :D

 

 

Не смятам нито да продавам, нито да купувам известно време, ще видим колко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Pijomir написа:

Не смятам нито да продавам, нито да купувам

Така де, сиреч още се залъгваш ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://perezcope.com/2021/10/25/rolex-panerai-3646-error-proof-from-a-bosnian-bazaar/

 

https://perezcope.com/2022/03/27/the-new-panerai-p-9010-perpetual-downgrading/

 

Две интересни статии касаещи Панерай - едната за интересна находка от ВСВ, а другата за това какви мизерници са Панерай в днешни дни. 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata Макар и безпрецедентен трол е много точен и ме свърза с точния човек, благодарение на което се сдобих с Щайнхарт. И да вметна, чисто нов Щайнхарт, само му душа каишката. Неочаквано бързо се развиха нещата. 

IMG_20220419_140822.jpg

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, niki написа:

@Stucata Макар и безпрецедентен трол е много точен и ме свърза с точния човек, благодарение на което се сдобих с Щайнхарт. И да вметна, чисто нов Щайнхарт, само му душа каишката. Неочаквано бързо се развиха нещата. 

IMG_20220419_140822.jpg

 

Честито Ники, супер е Щайнито !!!

Много харесвам бели и изобщо светли цифери, ама уви - още не съм се сдобил с такъв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай няколко месеца да му се порадвам и ще направим вътрешнофорумна търговия. На теб ще ти е супер на ръката като размер. А пък аз няма да го блъскам по стените, обещавам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.