Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Преди 2 часа, niki написа:

безпрецедентен трол

Agree! That's me ??? Супер як е този Щайн! Един от най-красивите часовници в портфолиото им. Вече е спрян от производство, кой купил, купил. Иначе аз си го знам продавача - облъчил съм го доволно много, че каквото носи, да пази като очите си ? А този Щайн така и не го подноси. Перкаше си с Оушън Уан-а основно и разни други. Ама неговата китка е 16,5см. Този 44мм Щайн му е голям.

 

p.s. @Pijomir да продава! Веднага! Че вече е закъснял ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

16.5 китка няма шанс, то и аз с 19 съм на кантар малко, но се ядва. За @Боре с тънките китки ще е супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata, помниш ли какво ти казах, когато коментирахме Christopher Ward? Искам да се поспра малко, да намаля темпото. Вече ще си купувам по-качествени часовници, които наистина да ми харесват и да нямам никакво съмнение в желанието ми да ги притежавам, но няма да е толкова често, колкото купувах досега - по възможност, не повече от веднъж годишно. Миналата година през ръцете ми минаха 6-7 часовника, като за късмет съм назад само от Океануса. От другите съм даже напред. Малко трябва да се поспра, защото усетих каква лудост е това хоби.

 

За мой късмет, Dartmouth-a наистина е страхотен часовник и си се кефя максимално, та може и да ми се получи схемата... ;)

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, FCB4Life написа:

Аз даже участвах в Зум представянето им още на 19-ти. Но не са нищо особено. Най-евтината версия е с SW200-1 Elabore, струва повече от, да кажем, военната им колекция, от която е моя CW, а тя е с COSC SW200-1... 

 

И цветово не съм особено впечатлен. Доста са ми шарени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Stucata написа:

Нещастници! ?

 

IMG_20220426_213013.thumb.jpg.14ec426adbc52aa0d8f2eed371f81d8d.jpg

 

Аз съм от шибаните клиенти, дето бързо им минава. Аз си харесах единият цвят, жена ми два. Имах желание да им ги купя, ама вече ми мина и ще съм пас. :) Въобще не ме кефят тия изпълнения "Ше се редя за Айфон на опашка, три дена преди да са го пуснали".

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, sauber написа:

 

Аз съм от шибаните клиенти, дето бързо им минава. Аз си харесах единият цвят, жена ми два. Имах желание да им ги купя, ама вече ми мина и ще съм пас. :) Въобще не ме кефят тия изпълнения "Ше се редя за Айфон на опашка, три дена преди да са го пуснали".

 

И аз първоначално харесах един цвят, но вече не ме интересуват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, niki написа:

Да си............ 

Утре чакам синя каишка от скат за морския хронометър. Снимки... ще има. 

Какъв морски хронометър? Нещо съм изпуснал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Pijomir написа:

https://www.strelki.info/viewtopic.php?f=72&t=56947

 

 

Малко множко, но това е положението. 

Хахахаха! Не са в час хората, честна дума! Ама щом има балами...ще има и такива продавачи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Хахахаха! Не са в час хората, честна дума! Ама щом има балами...ще има и такива продавачи :)

Да... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@digitalundgrd

 

Замислих се да го взема на баща ми. На мен не ми допада с тая лупа. Ама няма гаранция, а тоя механизъм трудно се сервизира. Само в официален сврвиз. Реших да не набутвам баща ми. Той си носи един часовник с години - докато тотално откаже. А и продавачът е нов в стрелките. По-добре да не рискувам

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, доколкото знам пауърматика се сменя като цял модул, ако не се лъжа не подлежи на "ремонт", и ако нещо му стане...

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, digitalundgrd написа:

Ами да, доколкото знам пауърматика се сменя като цял модул, ако не се лъжа не подлежи на "ремонт", и ако нещо му стане...

Именно - и аз така знам. При това смяната става само в оторизиран/официален сервиз, за Тисо май бяха Джулиани. И после файда няма, че е COSC сертифициран, като после ще го сменят с нормален, вероятно... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stucata написа:

Предложи му бартер за Лорда ???

Да бре! Дори не е за шега... Тоя боклук не бих го погледнал с тая разцветка дори... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pijomir написа:

Дори не е за шега...

Тогава пазарувай Реймънда, който го продава ПетАр, нов за 2500 ;) В момента това е една от малкото му изгодни или близка до изгодни сделки.

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Тогава пазарувай Реймънда, който го продава ПетАр, нов за 2500 ;) В момента това е една от малкото му изгодни или близка до изгодни сделки.

 

Реймънда, който се продава все още, е 1250 лева, но нито ми харесва, нито смятам да си купувам нов часовник скоро... ;) Лорда още ме кефи и не го свалям вече почти 2 месеца. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Pijomir написа:

Реймънда, който се продава все още, е 1250 лева

https://strelki.info/viewtopic.php?f=72&t=56937

 

Имах предвид този. За 2500 го продаваше. Но явно вече някой го е купил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.