Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Много ме радва, имам и оригаиналната каишка. Лум перфектен, стъкло перфектно с як антирефлекс по фортисовски, цифер и стрелки много добри, селитата върви мноооого добре - минус три секунди за 7 дни. Веригата е много добро надграждане над старата - една идея по-тънка, закопчалката с регулиране "on the fly". Въобще какво повече мога да искам. 

1707978309401.jpg

1707978309409.jpg

1707978309392.jpg

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    761

  • Stucata

    685

  • niki

    346

  • Боре

    236

Преди 3 часа, niki написа:

Много ме радва, имам и оригаиналната каишка. Лум перфектен, стъкло перфектно с як антирефлекс по фортисовски, цифер и стрелки много добри, селитата върви мноооого добре - минус три секунди за 7 дни. Веригата е много добро надграждане над старата - една идея по-тънка, закопчалката с регулиране "on the fly". Въобще какво повече мога да искам. 

1707978309401.jpg

1707978309409.jpg

1707978309392.jpg

Много е як. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Реших само да тествам, то пък се оказа много сполучливо попадение а тази каишка:

 

 

IMG-66c12f7ad74ac9a655729f6293d70cdc-V.jpg

 

IMG-65809b0890d3d1216563fa0f81d792c1-V.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2024 г. at 20:27, igeorgiev82 написа:

Entry level😗

 

20240529_134317.jpg

Не е лоша бангийката 🫵😄✌️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.06.2024 г. at 23:41, Pijomir написа:

Тази каишка пасна идеално:

 

 

PXL_20240608_081515900.jpg

Ай, вече си в елита ;) Честито! 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stucata написа:

Ай, вече си в елита ;) Честито! 

Чак пък елит... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пристрастен, но… Omega си е top tier ;)


Има две top марки в категория “Не трябва да продавам бъбрек, за да го сложа това на китката” - Omega и… :D 

 

IMG_5047.jpeg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.06.2024 г. at 10:26, Pijomir написа:

Чак пък елит... 

Ами, ако се замислиш оттук нагоре няма да получиш кой знае какво срещу парите си. Взел си марка (а с нея и престиж), взел си механика, взел си изработка и единственото, което не е топ е визията заради цифера, който е постната версия на АкваТерата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Stucata написа:

Ами, ако се замислиш оттук нагоре няма да получиш кой знае какво срещу парите си. Взел си марка (а с нея и престиж), взел си механика, взел си изработка и единственото, което не е топ е визията заради цифера, който е постната версия на АкваТерата. 

Миии, бих предпочел малко applied индекси, но иначе ми допада повече от Aqua Terra. Ходих да видя наживо маслено зелената 41мм. версия, която по клипове много ми допадаше... Еми разочарова ме. Да не говорим, че веригата, макар и същата(на практика) като на Railmaster, с тези полирани средни звена ми седи адски грозно. Но всеки си има вкус, разбира се.

Иначе за парите,  които платих за чисто нов с 5 години гаранция, съм повече от доволен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веригата на АТ е ужасна - много малко стесняванe от касата към закопчалката (може би 2мм), наред с това тънките крайни звена, съчетани с полираните централни, я правят да изглежда още по-широка, закопчалката е "пеперуда", което (поне за мен) е минус. Гумата е по-добрата опция за този този часовник. 41мм са му в повече, в размер 38мм е перфектен

 

AT и Railmaster са доста близки часовници - и като дизайн (като изключим циферблата), и като механика (8806 е 8800 само че без дата), въпрос на предпочитание е

 

Иначе съм съгласен със Стуци - оттук нагоре струва много пари и не е много сигурно, че получаваш повече часовник срещу всяко левче. Omega трудно може да бъде надмината като имидж и като продукт зад въпросния имидж

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FCB4Life написа:

Веригата на АТ е ужасна - много малко стесняванe от касата към закопчалката (може би 2мм), наред с това тънките крайни звена, съчетани с полираните централни, я правят да изглежда още по-широка, закопчалката е "пеперуда", което (поне за мен) е минус. Гумата е по-добрата опция за този този часовник. 41мм са му в повече, в размер 38мм е перфектен

 

AT и Railmaster са доста близки часовници - и като дизайн (като изключим циферблата), и като механика (8806 е 8800 само че без дата), въпрос на предпочитание е

 

Иначе съм съгласен със Стуци - оттук нагоре струва много пари и не е много сигурно, че получаваш повече часовник срещу всяко левче. Omega трудно може да бъде надмината като имидж и като продукт зад въпросния имидж

 

 

Освен това се надявам да ми е спирка... От тук нататък мога да мисля само за някое евтино часовниче за бийтър... Или да си ползвам Sandhurst-a за тази работа, както правя в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, крайна спирка ли имаш предвид? Моята следваща вероятно ще е Пелагос или Планета Океан. Чакам поредно Вануату, защото продадох моето. Първо ми излезе ред за титанка, спазарих моето, обаче се отплеснах и изпуснах 48 часовия прозорец за купуване. Слава Богу след седмица получих нов мейл от Хелм, че ми е дошъл ред за ново стоманено Вануату. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, niki написа:

Тони, крайна спирка ли имаш предвид? Моята следваща вероятно ще е Пелагос или Планета Океан. Чакам поредно Вануату, защото продадох моето. Първо ми излезе ред за титанка, спазарих моето, обаче се отплеснах и изпуснах 48 часовия прозорец за купуване. Слава Богу след седмица получих нов мейл от Хелм, че ми е дошъл ред за ново стоманено Вануату. 

Да, крайна спирка, поне в обозримо бъдеще. Както се каза по-горе, за да взема нещо наистина по-добро, трябва да се бръкна доста надълбоко... Но не съм дорасъл за повече... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.