Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реставрация волан


Jborn

Recommended Posts

Здравейте! Имам о2 фейс и воланът е леко протъркан на едно място (лакът е паднал може би). Разглеждах доста продукти, но ако някой е пробвал да сподели мнения. Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Моя волан започна да се протърква на 10 часа още на 80к километра. Пробвах с течности за подхранване, без никакъв ефект. Ако опиташ да го прелакираш при по-висока температура ще започне да лепне. Най-доброто решение е претапициране. Излиза скъпичко - между 80 и 120 лева, но кожата е в пъти по-качествена от оригиналната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има добри отзиви за тази https://bazar.bg/obiava-18744492/boia-za-kozha-i-volani-silver

Боядисвал съм моя с такава и ефекта е добър, но става малко лъскав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам посочената Боа и съм доволен. Наистина в началото става малко лъскав волана, но с времето се оправя. Вече 4 години по 1 път годишно го боядисвам и няма проблеми. Само имай предвид, че волана трябва да е добре почистен. Аз първия път понеже не беше на колата го почистих с обезмаслител  и препарат за почистване на кожа и стана екстра. Следващите пъти понеже е на колата ползвах само едни уж специални кърпи за почистване на кожа и пак става добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези съм ги ползвал за предишната си кола. Скъпа услуга, а има и транспорт в 2 посоки от Германия и обратно. Оставя се депозит и ако не върнеш стар волан излиза по-дебело от цената на транспорт до Германия. Качеството обаче е много WOW

 

s-l1600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако волана не е с перфорирана кожа -  с боя Силвър за кожени якета става супер.  Почиства се добре със спирт и парцалче няколко пъти, оставяш да изсъхне 10 мин.  и боядисваш равномерно.   След 1час повтаряш ако се налага и после колата се оставя на сянка с отворени прозорци да съхне.  Гледай да няма силен вятър и прахоляк наоколо. На другия ден с чисто парцалче полираш няколко пъти и готово. При мен волана изкара 2 години без да мръдне след такова боядисване. 

Редактирано от stanley
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
На 9.04.2019 г. at 20:59, santa123 написа:

Има добри отзиви за тази https://bazar.bg/obiava-18744492/boia-za-kozha-i-volani-silver

Боядисвал съм моя с такава и ефекта е добър, но става малко лъскав.

Може ли снимка на въпросната боя, че обявата не е активна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vlad0 написа:

Може ли снимка на въпросната боя, че обявата не е активна .

 

https://tuning-world.bg/product/silver-силвър-течна-боя-за-кожа-кожени-издел/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.