Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за поръчки от Autodoc


Recommended Posts

Здравейте, живо се интересувам , дали някой от вас е поръчвал от въпросния сайт? Главните ми притеснения са при невъзможност за доставка , къде се връща пратката. Второто ми притеснение е дали според вас, това е цяла полуоска или само желязото ?

https://www.autodoc.bg/rezervni-chasti/zadvizhvashch_val-10162/skoda/felicia/felicia-ii-6u1/11193-1-3

 

И по специално това metelli https://www.autodoc.bg/metelli/7724260

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цели пилуоски са Саше , само таз фирма Ментели не са ми любимци , ама дано попаднеш на някоя правена в сряда .

Между другото ако са отваряени скобите на маншоните , отвори и ако трябва сложи още грес .. по някога не слагат греста с шприц , а с четка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поръчвах дскове от тях дойдоха за около 10 дни, достави ги интерлогистика,като преди това куриера се обади дали съм на адреса

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че се обаждат преди доставка е добре, поне е малко успокоение. А греста каква трябва да е , имам една кофа Приста грес обикновена, но нещо в мен ме човърка че ми трябва грес за пилеж, тоест графитна... Каква се слага на карето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя на Вюрт графитната грес за 400гр. е 10 кинта. Значи на друг производител ще намериш по-тънкана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо я вземам, аз намерих 90гр за 3 лв. 400гр за 10 кинта си е оферта ! Ако магазина ти е наблизо , направо ми я прати до еконта или направо като се видим на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, maxrpm написа:

Това че се обаждат преди доставка е добре, поне е малко успокоение. А греста каква трябва да е , имам една кофа Приста грес обикновена, но нещо в мен ме човърка че ми трябва грес за пилеж, тоест графитна... Каква се слага на карето?

Не си прави експерименти, слага се специална (молибден ди сулфидна по спомен) за карета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих ги вчера с белите баничарки на Speedy. За 2 седмици 2пъти Speedy не ми се обаждат при доставка и ми прецакват пратки. Добре  че момчето вчера е било от по -кадърните , влезнал е в работата и е питал дали някой ме познава... Викам му брато нямаш ли ми телефона , и той човека каза - ми не ! :)

Още се чудя дали да им слагам грес допълнително, иначе що се отнася до AutoDoc съм доволен, доставката е бърза и ти доставят това което си поръчал.

887887.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой от Autodoc чете форума. Полуоската от линка вече има реална снимка и като отворих линка , скрипт ме попита как бих я монтирал, а аз не съм я поръчал от този комп , нито от това IP .. :D Moже и да има скрипт който search - ва къде е писано за Autodoc и да вади сайтовете...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах я 80- 130 няма проблем , колата е чук, като чисто нова , но при спиране има много леко тресене между 60-80 и после изчезва не знам от какво е или са джанти или накрайници или шарнири, който са сменяни , или незнам , но при 130 волана е ок, малко дърпа наляво , ама това е защото колата пак е за реглаж , предполагам.

Може и да е износена рейка , все пак е хидравлична от 2 години я използам като механична (със скъсан маншон на рейката) , та е*а ли го но положението е много по - добре от преди и един шум , като от кафемелачка изчезна , оказа се че е бил от вътрешното каре със скъсания маншон.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Autodoc и аз съм доволен, виках дискове и накладки АТЕ миналата година, всичко точно.

Обикновено се комбинраме с някого , за да хванем безплатната доставка(мисля, че беше 350лв)

Сашо, има една особеност- ако си харесаш нещо и го следиш както си се логнал в профила си при тях - почва да му се вдига цената ;)

Затова си ги набелязваш частите и чакаш да направят максимална отстъпка. Чак тогава се логваш и ги поръчваш.

Нещо такова май беше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , скрипта си бачка , взех си нещата на едни пари на 20% отстъпка и след като аз ги купих , цената им се вдигна малко , но бяха на 22% отстъпка и реално се преебах с 3лв , но след като аз ги купих , скрипта ги свали с 3лв и това е защото никой не ги е пазарувал от отдавна, ако бяха често купувана стока, скрипта щеше да ги вдигне с 10лв..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.