Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам моторче за климатроник и радиатор


fatrat

Recommended Posts

Здравейте колеги. Търся си моторче от климатичната система което отговаря за клапите на шофьорското място ( 5бр са идентичти един такъв ми трябва) и тази част с пластмасовата тапа до радиаторчето на климатика тъй като от нея изпуска фреон. Очаквам вашите оферти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, stratiev auto написа:

Подай някакви данни за колата,мисля че става въпрос за 1Z но все пак.

Колата е октавия 2 2005 г. Става въпрос за двузонов климатроник. Мотора е 1.9 105 с код bjb. 1z3 хечбек .Нивото на оборудване не го знам , липсва ми само подгрева на седалките като екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.10.2019 г. at 11:48, fatrat написа:

 и тази част с пластмасовата тапа до радиаторчето на климатика 

 

Тази част отделя ли се от радиатора, само нея ли търсиш или цял радиатор ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, deas написа:

 

Тази част отделя ли се от радиатора, само нея ли търсиш или цял радиатор ?

Не съм запознат според мен си отделя но ако не се бих купил и целия радиатор 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само тапата има случаи на ремонт, но целия радиатор е доста стар вече и втора ръка не знаеш на какво ще попаднеш. Повечето майстори свалят броня за този радиатор и това също оскъпява, ако ти се наложи пак да сменяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.10.2019 г. at 17:59, deas написа:

 

По принцип момчето каза че е по удачния вариант да се смени цялата част защото ценово разликата не е толкова голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.