Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви Лед крушки да сложа О2 преди фейс!


snaiperisto

Recommended Posts

Иска ми се да сложа лед крушки на къси, дълги и халогени! 

 Колата ми е Октавия 2 2008г, преди фейса, с рефлекторни фарове! Дългите и халогените са без голямо значение, но за късите искам читави крушки, които да светят перфектно, да не заслепяват и да имат ясно видима граница на осветеността! 

 Ако някой има практически опит, нека сподели? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JORDITO ще да има информация. Ако не той...не знам кой ни могъл да ти помогне. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ледове без лупа заслепяват доста зловещо от моя опит. За дългите и мъглата е все тая, но за късите е гадно. Ако бат' Жордито измисли нещо, иначе аз нямам идеи за нещо, което не заслепява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на рефлекторен фар ще е с присветкване от отсрещната страна. Има такива с хубаво позициониране и отсичане, но изпълването със светлина на рефлектора, макар и да не заслепява, кара отсрещната страна да набива дълги срещу теб.

Най-добре е вграждане на лупи, но да са по-големи и да не са за цокъл Н1.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, да не отварям нова тема, да питам тука и аз. Някой слагал ли е лед на Фабия 3, с лупи са фаровете. Трябват ли адаптори и т.н., ако може да сподели опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.