Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Oктавия 2 1.9 136кк ?


НикиКоко

Recommended Posts

Здравийте приятели,от няколко месеца съм се навил ,да си закупя автомобил Шкода Октавия 2 и започнах да чета най-добрият форум(вашият).Искам да ви благодаря,за прекрасните теми и за компетентните отговори,които се дават,СУПЕР СТЕ!!! В момента живея и работя в Германия и доста усърдно си търся шкодичката,но искам да ви кажа,че тук е доста трудно да се вземе читав автомобил на добра цена.Причината за която искам да взема тази кола  е,че работя като международен шофьор и имам нужда от автомобил със  6 скорости,с който да се придвижвам от България до Германиа.От известно време наблюдавам една Октавия 2 2009г. 1.9  136 кс. 6 скорости.Та въпроса ми е,има ли такава модификация на Шкода Октавиа 2?Ще се опитам да прикрепя обявата към темата,извинявам се предварително,ако не успея.И накрая бих искал да вметна.Чел съм доста автомобилни форуми,но просто вашият някак си ми доставя най- голямо удоволствие .Благодаря ви!!! Бъдете живи и здрави.

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/skoda-octavia-kombi-1-9-tdi-klima-parktronic-ahk/1251142676-216-5464?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android847284613_Screenshot_20200221-065842_eBayKleinanzeigen.thumb.jpg.42b65cf07075876f83e4d49df1570580.jpg

Screenshot_20200221-065925_eBay Kleinanzeigen.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @НикиКоко " - Привет.. До колкото знам 1.9 TDI при "Skoda Octavia 2" е 105 Конски Сили. 140 Конски Сили е 2.0 TDI..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега! От автокъщата най-вероятно не са описали правилно нещата. Надолу в обявата от линка, който си дал, има кубарура 1968, което бо трябвало да се води 2.0 Може да звъннеш и да попиташ за кога на двигателя. Ако е “AZV”, значи се води 2.0 със 100 kW и 320 Nm

Успех! И да се похвалиш след покупката!

...и лека и безаварийна работа на пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази конфигурация е била насочена за Холандия, Белгия и Франция предимно, защото данъка им  до 100 kW e бил по-евтин. Моторът е 2.0 Tdi с горепосочения код. Дано да е читава колата и много да радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.