Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Антена Октавия 2 VRS комби


Bat_chiko

Recommended Posts

Здравейте,  интересува ме антената със GPS , цена,сайт някакъв за купуване/продаване, някякво into. Намерих аз една ама 170€!. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша на колегата в темата но и аз си тръся такава антена.

GPS имам но радиото изписва, че ANT1 - OFF и само на втората антена работи, и  много бързо изчезва сигнала на радиото когато съм на път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, zloQQ написа:

Какъв е проблема? GPS-а ли не успява да хване локация или нямаш радио сигнал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабела на антена стои и е активен, но идващият кабел от антената към връзката с минаващият кабел през купето е буквално отсечен от дъното на GPS платката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GPS антена може да си вземеш отделно значи, ако правилно схващам, че само той е прецакан. Цената е смехотворна ако си със Fakra конектор. Columbus-a е с такава, но може да си с друга медия.

@koko__2002 хубаво е да проследиш кабела, за да видиш, какъв е проблема. Обикновено е при някой от конекторите.

Може колегата @JORDITO да и е дали се е сблъсквал с подобни грижи. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея. Може да погледне усилвателя на антената да не е корозирал отзад в багажника и платката под основата на антената. 

Най-лесно да вземе една антена за 10 лв и да тества.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.