Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчате ми сервиз за боядисване на кола


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте,

Ще ходя в Армеец за завеждане на щети (няколко драскотини по 2-3 елемента) и ще трябва да пребоядисвам.

Предпочитам доверен сервиз към Армеец. Препоръчайтем и някой от който сте доволни? 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам списъка с доверени сервизи на Армеец, мини си я през Еуратек, защото те ще ти я закарат във Ветек, които са им подизпълнител за бояджийските услуги и които аз лично горещо препоръчвам. От останалите доверени сервизи има добри отзиви от колеги във форума за Горов Ауто в Елин Пелин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Еркаму - От "Ветек" и "Горов" има най-много добри отзиви.

 

До @iavkata - "Еура Тек" изпращат Автомобили за Боя и в "Горов" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tuningmania написа:

До @iavkata - "Еура Тек" изпращат Автомобили за Боя и в "Горов" :)

 

Това е вярно. И автомобилите съвсем не са малко.

 

Преди 4 часа, tuningmania написа:

До @Еркаму - ..."Горов" има най-много добри отзиви.

 

Така е, но аз не бих се присъединил напълно към тези отзиви. Останах със смесени чувства след посещение (началото на октомври 2019 г.) при тях...

Положително впечатление ми направиха:

– отношение към клиента от страна на приемчика и съобразяване с някои особености на конкретния автомобил (и клиент)

- без да сме обсъждали предварително, бяха отстранени (безплатно) някои дребни дефекти по други части, с които нямах намерение да им създавам допълнителна работа

- не забелязвам разлика в нюанса на цвета на боядисаните части и останалите

- накрая, цената беше малко закръглена надолу (до число, кратно на 100)

За съжаление, отрицателните впечатления са по-силни...

- ремъчето на постелката на шофьорската седалка беше скъсано от едната страна, а то не е толкова слабо. Самата постелка беше смачкана като лайно върху седалката. Явно някой се е тръшнал отгоре... И нито дума за това..., а е очевадно и няма как да остане незабелязано! Заших ремъчето и на вид си стана почти като преди, а функционално - напълно, но ...

- в багажника намерих пожарогасителя да се търкаля в левия вътрешен ъгъл, а нормално си е привързан с коланчето в нишата до дясната светлина. След бегъл оглед забелязах, че пластмасовото струйниче е счупено... Никъде не намерих заместител... Добре, че познавам един стругар - сега струйничето е алуминиево. Най-вероятно пожарогасителя е преодолял единия диагонал на огромния багажник по въздуха...

- най-важната част - предния капак (лицето на автомобила), има няколко балончета и при не много ярка светлина, погледнато под ъгъл, се забелязват леки изпъкналости с малки стичания на лака (това са места с предходни дребни корекции). Другите части също имат някои малки несъвършенства, но там не са толкова видими. Убеден съм, че тези дефекти нямаше да съществуват при по-старателно шлайфане и полиране. При положение, че престоя на автомобила в сервиза отне малко повече време от предварително уговореното и то с мотива, че качеството ще е на първо място, а не бързината...

- някой (неясно защо) беше използвал функции на автомобила, за които аз дори не подозирах, че съществуват...

- автомобила беше навъртял пробег от около 4 км...?!

За пръв път ползвам автобояджийски услуги и нямам база за сравнение, но очаквах повече... Особено на фона на положителните отзиви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гледаме посочения списък https://armeec.bg/bg/contacts/teritorial_distributions?td_categories[4]=4&region=3

сервиз Горов не виждам в него.Доколкото знам през Еуратек не може да мине освен ако не си с валутно каско.

Аз лично няколко пъти съм ползвал Лазурит и съм доволен. Нюансите на боята не избеляват с времето.

Редактирано от Speedster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @pbanchev - Съжалявам за случилото се. Дано е единичен случай..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tuningmania написа:

До @pbanchev - Съжалявам за случилото се. Дано е единичен случай..

 

Благодаря! Не е точно за съжаление, защото все пак пребоядисаните части изглеждат по-добре от преди (повредите бяха обичайните удари от камъчета, макар и не много, и една, причинена от мен с малко шкурка), а следите от мърлящината, слава Богу, бяха поправими. Просто имах по-големи очаквания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @pbanchev - Не, че трябва да ни е успокоение, но в България почти нищо не става както трябва. Мен от всички видове Автомобилни Майстори, от Авто-бояджии ме е най-много страх. Не съм имал ходене при такива Майстори, от което да съм останал доволен. Карат ме да съжалявам, че съм педант. Да, такъв съм, но пък не съм от Клиентите, които се пазарят за Цената. Колкото са ми казали - толкова съм дал. Нека направят различни услуги: Боядисване Нисък Клас - 100 Лева, Боядисване Среден Клас - 150 Лева, Боядисване Висок Клас - 200 Лева. Директно давам 250 Лева, но докато няма някакъв вид физическа намеса, не искам да имам абсолютно никакъв Проблем с Детайла. Не ми се е налагало скоро да ходя, чукам на дърво, но стигна ли до там, за първи път ще давам предварително Бакшиш, да видя дали ще ми свършат Работа Качествено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, tuningmania написа:

Карат ме да съжалявам, че съм педант. Да, такъв съм, но пък не съм от Клиентите, които се пазарят за Цената. Колкото са ми казали - толкова съм дал. ... Директно давам 250 Лева, но докато няма някакъв вид физическа намеса, не искам да имам абсолютно никакъв Проблем с Детайла.

 

То и аз съм такъв... Иначе нямаше да забелязвам "дребни" неща или нямаше да ми пука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @pbanchev - Значи и двамата имаме Проблем..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а аз да ви попитам, тези сервизи как се отнасят към не каскови автомобили? Някой имал ли е такъв опит, чака ли се повече, качеството и цените как са (горе долу на детайл)? Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Speedster написа:

Ако гледаме посочения списък https://armeec.bg/bg/contacts/teritorial_distributions?td_categories[4]=4&region=3

сервиз Горов не виждам в него.

 

Аз гледах това, там Горов Ауто си фигурира. Иначе си прав, че на посочения от теб линк Горов не излиза на картата, но ако скролнеш по-надолу под картата, се показва списък с всички сервизи и Горов го има там. Някой програмист не си е свършил работата както трябва, но това друга тема...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, BlackSpot написа:

Колеги, а аз да ви попитам, тези сервизи как се отнасят към не каскови автомобили? Някой имал ли е такъв опит, чака ли се повече, качеството и цените как са (горе долу на детайл)? Поздрави! :)

 

Аз нямам каско - най-дългия пост в темата до тук е точно за такъв случай. Времето за престоя (което за мен не беше от значение) го уговорихме с приемчика още в началото. За преден капак, предна и задна броня (без поправка на щети - само пребоядисване) 3-4 работни дни... Иначе станаха 5-6 работни дни плюс събота и неделя между тях, но наистина сервиза преливаше от автомобили (и то със щети), а и аз не бързах. Цената за един такъв детайл е около 200 лв. (с ДДС).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, pbanchev написа:

 

Аз нямам каско - най-дългия пост в темата до тук е точно за такъв случай. Времето за престоя (което за мен не беше от значение) го уговорихме с приемчика още в началото. За преден капак, предна и задна броня (без поправка на щети - само пребоядисване) 3-4 работни дни... Иначе станаха 5-6 работни дни плюс събота и неделя между тях, но наистина сервиза преливаше от автомобили (и то със щети), а и аз не бързах. Цената за един такъв детайл е около 200 лв. (с ДДС).

Благодаря за информацията. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло колега , има доста писано в раздела Бял Списък.
Така , аз лично горещо препоръчвам Ветек.

Сивата Фабиа е ходила там два пъти за предница и задница и то говорим за сериозни щети, Предницата беше с 2 огънати рога , а задницата една девойка с един Кашкай ми влезе юнашката.

Аз лично не познавах никого от там , не съм минавал през ЕураТек.
Намерих им сайт-а, звъннах на посочения телефон и на човека за контакт Вили, който се оказа или управител или съсобсвеник.
Историята първия път беше следната.
След тежко ПТП се разбирам с него да разглобя колата и да му я закарам да я огледат. Карам аз една гола предница с 2 криви рога. Човека огледа и каза следното.
Роговете няма да ги режем , а ще ги изправим защото е по-добре да не се нарушава цялостта / намери тези,тези и тези части / за някои по-дребни неща сам ми каза,че ги има да не ги търся нови. Разбрахме се за да отремонтират + боя  + преден джам. Каза си цената не съм коментирал , не беше малко , НО първо колата излезе от там по-добре от завода. Всяка една фуга си беше както трябваше да бъде. Помогна ми с някой пластмаси и дреболий , който няма от къде да се намерят здрави.

Бяха я направили на конец.
Втората случка беше когато ме удариха отзад. Звъннах , закарах , аналогично като горната , пак ми помогна с части , които имаше . Освен това много добро впечатление ми направи ,че за задната маска си каза директно , купувам оригинална чисто нова, защото дори и да намериш 2-ра ръка здрава , заради годините и деформацията може да има проблем.
Отново колата излезе в топ състояние от там.
За време не мога да кажа , защото аз никога не съм бързал да си я взимам и съответно хората са си действали по-спешни поръчки.
Да скъпо е , 150-250 лева на детайл в зависимост боя желания и т.н , НО аз лично на друго място не бих си закарал Шкодата да я правят поне към този момент.

Поздрави
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.